Maze Runner: The Scorch Trials’tan TV Spotu Geldi

987

18 Eylül’de vizyona girecek olan Maze Runner: The Scorch Trials için 20th Century Fox bir TV Spotu servis etti. Başrollerinde Dylan O’Brien, Thomas Brodie-Sangster, Kaya Scodelario, Will Poulter, Patricia Clarkson, Rosa Salazar, Aidan Gillen, Ki Hong Lee and Giancarlo Esposito’nun olduğu The Scorch Trials filmi James Dashner’ın ikinci kitabından T.S. Nowlin tarafından sinemaya uyarlanarak senaryolaştırılmıştır.

İlk filmde labirenti çözmeye uğraşıp hayatta kalmaya çalışan ve Runner lakabına ulaşmayı amaçlayan bir grup gencin; Yaşadığı maceranın konu alındığı filmin ikincisi merakla bekleniyor. Yönetmenliğini Wes Ball‘ın yaptığı Maze Runner filminin ikincisinin konusu, labirenti çözüp dışarı çıkan grubun karşılaştığı görüntü sonrasında daha önce yaşadıkları dünyanın  tahmin etmedikleri düzeyde değişmiş olduğudur. Bakalım bu yeni dünyada onları neler bekliyor olacak?

- Reklamlar -

Maze Runner’ı 34 milyon dolara çekip dünya çapında 340.8 milyon dolar gişe yapmayı başarmış olan ekibin; Maze Runner: The Scorch Trials’ı 18 Eylül’de 2D ve 3D’ye çıkacak filmi bakalım kaç milyon gişe hasılatı elde edecek.

Maze Runner: The Scorch Trials Filminin TV Spotu

Önceki İçerikNeon ile Tekrar Tasarlanmış 13 Film Afişi
Sonraki İçerikFinders Keepers’ın Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)