Milla Jovovich Son Resident Evil Setinden Fotoğraflar Paylaştı

1910

Hayatımıza The Fifth Element ile giren Milla Jovovich, Resident Evil serisi ile de gönlümüzdeki tahtta yerini korumayı da aslanlar gibi bilmiştir. İşte bu güzeller güzeli kadın efsaneleştiği serinin son filmi için de kolları sıvamış durumda.

İsmi Resident Evil: The Final Chapter olarak belirlenen filmin kadrosunda Prison Break dizisinde gözümüzün nuru olan Michael Scofield (Wentworth Miller), Milla Jovovich ve Ali Larter gibi isimler yer alıyor. Resident Evil serisinin mimarı olan Paul W.S. Anderson’ın yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu da yine Anderson’a aittir. The Final Chapter filminin konusu ise Kızıl Kraliçe’nin insanlığın son kırıntılarını da yok etmeye çalışmasının önüne geçmeye çalışan Alice’in macera ve aksiyon dolu hikayesi anlatılmaktadır. Bakalım seri nasıl sona erecek?

- Reklamlar -

2 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek serinin son filmi için Milla Jovovich Instagram hesabından setten fotoğraflar paylaştı. Girdiği mücadele sonrası bir ana ait olan makyajın güzelliğine ise diyecek söz yok!

Bu arada “Evet bu kadın yaşlanmıyor abi!

İşte Milla Jovovich’in Resident Evil Setinden Paylaştığı Fotoğraflar

One week till principal photography. #hero #residentevilmovie #capetowndiary

Milla Jovovich (@millajovovich) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Blood and scratches. Alice “wounds” Make up test. #aliceisback #hero #makeup #residentevilmovie #capetowndiary Milla Jovovich (@millajovovich) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

More “Alice” make up tests with @christinaslashes and our director came in for a peek. ??#moreblood #hero #residentevilmovie #capetowndiary

Milla Jovovich (@millajovovich) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Önceki İçerikEddie Redmayne & Alicia Vikander Son Filmi The Danish Girl Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikMichael Fassbender Macbeth Fragmanı ile Sizlerle
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)