Michael Fassbender Macbeth Fragmanı ile Sizlerle

1351

William Shakespeare’in en önemli trajedilerinden biri olan Macbeth, 2006 yılındaki o berbat yapımdan sonra Justin Kurzel tarafından tekrar ele alınan ve 2015 yılında Cannes Film Festivali’nde Palme d’Or’a aday olarak gösterilmiş yeni versiyonu ile beklentileri çok üst seviyelere çıkarmayı başarmış durumda. Başrollerinde hastası olduğumuz Michael Fassbander ve Marion Cotillard’ın yer aldığı filmin fragmanı sizleri 1040-1056 yılları arasında bir seyahate davet ediyor.

Macbeth filminin konusu ise, İskoçya’da bir Dük (Michael Fassbender), bir gün kendisinin de İskoçya Kralı olacağı kehanetini Üç Cadı Kadın’dan kehanet alır. Hırsına yenik düşek Dük, Kralı öldürerek kendisinin tahta geçeceği konusunda karısı (Marion Cotillard) tarafından gaza getirilir.

- Reklamlar -

Macbeth filminde yardımcı rollerde oynayan oyuncuları nereden tanıyoruz? David Thewlis (The Theory of Everything), Elizabeth Debicki (The Man from U.N.C.L.E.), Jack Reynor (Transformers: Age of Extinction), Sean Harris (Mission: Impossible – Rogue Nation) ve Paddy Considine (Child 44) filmlerinden kendilerine aşinayız.

Beyaz perde uyarlamasını Jacob Koskoff, Michael Lesslie ve Todd Louiso’nun yaptığı filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceğiyle ilgili kesin bir bilgi henüz yok.

Macbeth Filminin Fragmanı

Önceki İçerikMilla Jovovich Son Resident Evil Setinden Fotoğraflar Paylaştı
Sonraki İçerik2015 Yapımı Merakla Beklenen 16 Yerli Film
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)