Stranger Things 3. Sezon Yeni Fragmanı Geldi

501

Netflix‘in en sevilen dizilerinden biri olan Stranger Things‘in uzun bir süredir merakla beklenen 3. sezonundan yeni fragman yayınlandı.

Stranger Things’in 3. Sezon’u 4 Temmuz’da Netflix’te Yayınlanacak

We All Fall Down ve Hidden gibi korku filmleriyle bir takım denemeler yapmalarına rağmen başarıyı bir türlü yakalayamayan Duffer Kardeşler, sonunda bir fikirlerini Netflix’e satarak mutlu sona ulaştı. Yayınlandığı ilk günden itibaren çok ses getiren Stranger Things, isimlerini tüm dünyaya duyurmayı başardılar. Bizi 80’li yılların o büyülü dünyasıyla tanıştıran ikili bölümler arasına serpiştirdikleri göndermeler ile kült filmlere de selam çakmaya devam ediyorlar.

- Reklamlar -

Stanger Things 3. Sezonu 8 Bölüm Olacak

Stranger Things’in 3. sezonu yine heyecanı ve gerilimi beraberinde getirecek. 8 bölümden oluşan 3. sezonun bölüm isimleri şöyle;

  1. Suzie, Do You Copy?
  2. The Mall Rats
  3. The Case of the Missing Lifeguard
  4. The Sauna Test
  5. The Source
  6. The Birthday
  7. The Bite
  8. The Battle of Starcourt

1985 yazın geçecek dizinin yeni sezonunda Eleven ile Mike’ı, Lucas ve Max’i çift olarak izleyeceğimiz Steve Harrington ile Hopper’ın geçmişlerine ait farklı ve hikayenin seyrini değiştirecek konuların işleneceğinin garantisini verebiliriz.

Stranger Things 3. Sezon Oyuncuları

İlk iki sezonda da izlediğimiz Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matazarro, Caleb McLaughlin, Winona Ryder, David Harbour, Joe Keery gibi isimlere yeni 3 isim de eklendi. Belediye Başkanı Larry Kline rolüyle Cary Elwes, haber muhabiri Bruce rolüyle Jake Busey ve Robin’e hayat veren Maya Thurman-Hawke yeni sezonda bizlerle olacak.

Stranger Things 3. sezonu, 4 Temmuz‘da Netflix’te yayınlanıyor olacak. Netflix Türkiye Youtube hesabına yüklenen fragmana “Son Fragman” ifadesi eklenmiş olması da şu andan itibaren yeni bir şey beklememiz gerektiğini gösteriyor. Bekleyip görelim!

Stranger Things Dizisinin 3. Sezon Fragmanı

Önceki İçerikShia LaBeouf ve Dakota Johnson’lı The Peanut Butter Falcon’dan Fragman Geldi
Sonraki İçerikSasha Luss ve Luke Evans’lı Anna Filmi Fragmanı Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)