Misconduct Filminden Fragman ve Poster Geldi

1218

Misconduct filmi kadrosuyla tam anlamıyla ateş ediyor! Fazla meraklandırmadan detaylara geçelim… 5 Şubat 2016 tarihinde vizyondaki yerini alacak olan; Başrollerinde Josh Duhamel, Al Pacino ve Anthony Hopkins’in yer aldığı Misconduct filminin fragmanı yayınlandı.

Hırslı bir avukat olan Ben’in (Josh Duhamel) bir ilaç firmasına hukuksal olarak işledikleri suçlar sebebiyle üst yönetiminde bulunan Denning (Anthony Hopkins) ve Abrams’a (Al Pacino) dava açıp iki yaşlı kurdu karşısına almasını konu alan bu filmde olayın ölümcül boyutlara gelmemesi için gerçeklerin bir an evvel ortaya çıkması gerekmektedir.

- Reklamlar -

Filmin kadrosunda Josh Duhamel‘a 1992 yılı yapımı Scent of a Woman filmi ile En iyi Erkek Oyuncu Oscar ödüllü sahibi Al Pacino ve Kuzuların Sessizliği (The Silence of the Lambs) ile En iyi Erkek Oyuncu Oscar ödülü sahibi Anthony Hopkins eşlik ederken, diğer oyuncular; Watchmen’deki Laurie Jupiter / Silk Spectre II rolüyle hatırlayacağınız Malin Akerman, Dexter dizisindeki sarışın bela Lumen Julia Stiles, Star Trek: Into the Darkness‘teki Carol Alice Eve ve Glen Powell yer almaktadır. Lionsgate’ın galasını yapacağı filmin 5 Şubat 2016 tarihinde dünya genelinde vizyonda olması bekleniyor. Ülkemizde de aynı dönem içerisinde sinema salonlarında olacağı tahmin ediliyor.

Al Pacino ve Anthony Hopkins’i bir arada ilk defa göreceğimiz bu film için merakla bekleyenler kervanında yerimizi aldık.

Misconduct Filminin Fragmanı

Misconduct Filminin Afişi

Misconduct Filminden Fragman ve Poster Geldi

Önceki İçerikBizim Ev Dizisi Tekrar Başlıyor İşte İlk Teaser
Sonraki İçerikDeadpool, Çirkin Süveter Günü ile Karşınızda
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)