Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children Fragmanı Geldi

961

Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children fragmanı 20th Century Fox tarafından paylaşıldı. Ransom Riggs‘in çok satanlar listesindeki romanından uyarlanan film 30 Eylül’de vizyondaki yerini alacak. Başrollerinde Eva Green, Asa Butterfield, Chris O’Dowd, Ella Purnell, Allison Janney, Rupert Everett, Terence Stamp, Judi Dench ve Samuel L. Jackson’ın yer aldığı Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children (Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları) filminin yönetmeni ise gotik yapımlarıyla dikkat çeken ve hastası olduğumuz yönetmenlerden biri olan Tim Burton‘dan başkası değil!

Jacob (Asa Butterfield) 16 yaşında bir gençtir. Gizemli bir ormanda ipuçlarını takip ederek, dağları aşarak bulduğu adada Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children (Bayan Peregrine’nin Tuhaf Çocuklar için Evi) ile karşılaşır ve hayatı bir anda değişir. Jacob bu terk edilmiş evde garip yatak odaları ve koridorlarda eskiden gelen yolcuları keşfetmeye başlar. İnanılmaz güçlere sahip oldukları için çok daha fazlasının olduğunu düşünür. Ve hala yaşıyor olabiliyor olmaları da hikayeyi her geçen saniye biraz daha etkileyici hale getirir.

- Reklamlar -

Ransom Riggs’in 2011 yılında ilk kitabını, 2014 ise ikinci kitabı Hollow City’yi yayınlamıştı (Bir üçleme düşünüyormuş). Hikayeyi Jane Goldman’ın (X-Men: First ClassKingsman: The Secret Service) senaryo haline getireceği, Peter Chernin ve Jenno Topping yapımcılığını yapacağı Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children filmi Chernin Entertainment imzası taşıyacak.

Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children fragmanı

Önceki İçerik14 Mart Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Sonraki İçerikBen-Hur Filminden İlk Görüntüler Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)