Moana Filminin Kötü Cadısı Karşınızda

636

Disney‘in yeni animasyon filmi Moana‘nın kötü cadısı lavlar arasından geldi. Moana, 20 Ocak 2017’de sinemalardaki yerini alacak. Olimpiyat Oyunları için yapılan yeni fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Bir Walt Disney Animation Studios yapımı olan Moana, genç ve cesaretli bir kızın büyük bir maceraya katılarak kendini okyanusa salı vermesini konu almaktadır. Moana (Auli’i Cravalho) bu macera sırasında yarı tanrı olan Maui (Dwayne Johnson – The Rock) ile tanışır ve onun yol göstericiliğiyle bu macerayı sona erdirmek ister. Birlikte büyük bir maceraya atılan Moana ve Maui onulmaz tehlikelerin ve canavarlara karşı koymak zorunda kalacaktır. Moana‘nın tek düşündüğü ise atalarından miras kalan benliğini keşfetmektir.

- Reklamlar -

Konu olarak epey etkileyici görünen bu filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği henüz belli değildir. Film Amerika’da şükran günü zamanı yani 23 Kasım’da vizyonda olacak.

Moana‘nın yönetmenliğini ise Ron Clements ve John Musker (The Little Mermaid) üstlenmektedir.

Moana Filminin Kötü Cadısı

Önceki İçerikStranger Things Tema Müziği Sözleri Böyle Olabilir Mi?
Sonraki İçerikBradley Cooper IŞİD ile İlgili Dizi Yapacak
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)