Money Monster afişi geldi

0
624

Money Monster afişi, Sony Pictures tarafından paylaşıldı. Başrollerinde George Clooney, Julia Roberts, Jack O’Connell, Dominic West, Caitriona Balfe ve Giancarlo Esposito’nun yer aldığı ve Jodie Foster’ın yönetmenliğini yaptığı film 13 Mayıs’ta Amerika’da vizyondaki yerini alacak.

Money Monster afişi

Money Monster filmi; Bir TV sunucusu olan Lee Gates (George Clooney) ve onun yapımcısı olan Patty’nin (Julia Roberts) arasındaki yüksek gerilimli ilişkiyi konu olarak işlemektedir. Her şeyini kaybetmiş olan öfkeli bir yatırımcı olan Kyle Budwell’ın (Jack O’Connell) bunu düzeltmek için ekibe olmadık baskılar uygulamasıyla da içinden çıkılması çok güç bir duruma girerler. Aralarında ciddi bir soğukluk oluşan Lee ve Patty’nin milyonların izlediği bir canlı yayında küresel piyasaların kalbine bir hançer gibi saplanan komplonun ardındaki gizemi çözmeye çalışmaları gerekmektedir.

Daha önce Up in the Air filminde de Clooney ile birlikte çalışan Daniel Dubiecki’nin yapımcılığını yapacağı filmin senaryosunun geliştirilme aşamasında yönetmen Judie Foster’a Lara Alameddine’nin büyük yardımları dokunmuş. Alan DiFiore ve Jim Kouf’a ait olan hikaye Jamie Linden, Alan DiFiore ve Jim Kouf tarafından beyaz perdeye uyarlanmış.

Bir Sony şirketi olan TriStar Pictures’ın dağıtımcılığını yaptığı Money Monster filmi Amerika’da 13 Mayıs’ta vizyonda olacak.

Money Monster afişi

Money Monster Afiş

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz