High-Rise Fragmanı Posteriyle Birlikte Geldi

776

High-Rise fragmanı ve yepyeni posteri filmin yapımcı ve dağıtımcı şirketleri olan Magnolia Pictures ve Magnet Releasing tarafından paylaşıldı.

Yönetmenliğini Ben Wheatley’nin yapacağı gerilim filminin başrollerinde Tom Hiddleston, Sienna Miller, Jeremy Irons, Luke Evans, Elisabeth Moss, James Purefoy, Reece Shearsmith, Peter Ferdinando ve Dan Renton Skinner yer almaktadır.

- Reklamlar -

J.G. Ballard‘ın aynı isimli romanından beyaz perdeye uyarlanan High-Rise‘ın konusu, dünyanın yeni bir ticaret merkezi olmaya aday binalarının Margaret Thatcher’ın yükselişine de şahit olduğu ve şehrin sorunlarını çözmek, çare bulmak için yapılmış lüks binalarının yönetimi anlatılmaktadır.

High-Rise Filmi ile İlgili Detaylar

  • Tom Hiddleston’ın Dr. Robert Laing rolü için zamanının çok büyük bir bölümünün adli patoloji departmanından bir doktor ile geçirerek role girmeye çalışmış. Fragmandan anlayabildiğimiz ve görebildiğimiz kadarıyla da bunu başarmış.
  • Filmin hikayesiyle ilk tanıştığı anda hasta olan ünlü yapımcı Jeremy Thomas “Sinemaya aktarılması imkansız” cümlesini kurarak onun için bir hayal olan bu hikaye ile ilgili defterini kapatmak zorunda kalmış.

18 Mart‘ta İngiltere’de, 13 Mayıs‘ta da Amerika’da vizyona girecek olan High-Rise filminin ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belli değil.

High-Rise Filminin Fragmanı

High-Rise Filminin Afişi

High-Rise Fragmanı Posteriyle Birlikte Geldi

Önceki İçerikNow You See Mee 2 Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikMoney Monster Afişi Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)