High-Rise fragmanı posteriyle birlikte geldi

0
423

High-Rise fragmanı ve yepyeni posteri filmin yapımcı ve dağıtımcı şirketleri olan Magnolia Pictures ve Magnet Releasing tarafından paylaşıldı.

High-Rise Fragmanı

- Reklamlar -

Yönetmenliğini Ben Wheatley‘nin yapacağı gerilim filminin başrollerinde Tom Hiddleston, Sienna Miller, Jeremy Irons, Luke Evans, Elisabeth Moss, James Purefoy, Reece Shearsmith, Peter Ferdinando ve Dan Renton Skinner yer almaktadır.

J.G. Ballard‘ın aynı isimli romanından beyaz perdeye uyarlanan High-Rise‘ın konusu, dünyanın yeni bir ticaret merkezi olmaya aday binalarının Margaret Thatcher’ın yükselişine de şahit olduğu ve şehrin sorunlarını çözmek, çare bulmak için yapılmış lüks binalarının yönetimi anlatılmaktadır.

High-Rise filmi ile ilgili detaylar

  • Tom Hiddleston’ın Dr. Robert Laing rolü için zamanının çok büyük bir bölümünün adli patoloji departmanından bir doktor ile geçirerek role girmeye çalışmış ve fragmandan anlayabildiğimiz ve görebildiğimiz kadarıyla da bunu başarmış.
  • Filmin hikayesiyle ilk tanıştığı anda hasta olan ünlü yapımcı Jeremy Thomas “Sinemaya aktarılması imkansız” cümlesini kurarak onun için bir hayal olan bu hikaye ile ilgili defterini kapatmak zorunda kalmış.

18 Mart‘ta İngiltere’de, 13 Mayıs‘ta da Amerika’da vizyona girecek olan High-Rise filminin ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belli değil.

High-Rise Fragmanı

High-Rise Posteri

High-Rise Fragmanı

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz