Tarzan Efsanesi Filminin Fragmanı Geldi

754

Tarzan Efsanesi, 1 Temmuz’da Amerika’da vizyona girmeye hazırlanırken filmin yeni fragmanı Warner Bros. Pictures tarafından paylaşıldı.

Harry Potter serisinin son 4 filminde imzası bulunan David Yates’in yönetmenliğini yaptığı,  Edgar Rice Burroughs’un bir romanı olan Tarzan’ı True Blood ve Battleship dizilerinden tanıdığımız Alexander Skarsgård canlandırırken kadroda ayrıca Margot Robbie, Samuel L. Jackson, Christoph Waltz ve Djimon Hounsou da yer alıyor.

- Reklamlar -

Afrika ormanlarında uzun bir süredir tertemiz bir yaşam sürdüren John Clayton III isimli bir adam; Geçen süre zarfında kesine takılan Tarzan ismiyle bütünleşmiş ve yaşamını ormanlarda geçirmeye karar vermiştir. Günlerden bir gün Lord Greystoke ve Jane (Robbie) ile birlikte Tarzan’ı almaya gelirler. İngiltere hükümeti tarafından Kongo’ya Meclis ticaret görevlisi olarak hizmet etmek için davet edilen kahramanımız; Bir maşa olduğunun farkına varır ve Belçika’nın bu pis tuzağına düşmemek için elinden geleni yapar. Captain Leon Rom’un (Waltz) canice planları son bulmadığı gibi canını kurtarmak için de büyük uğraş vermesi gerekir.

Tarzan of the Apes ismi ile ilk olarak Edgar Rice Burroughs tarafından 1921 tarihinde basılan romanın; Farklı yazarlar tarafından 23 defa uyarlanmış olduğunu öğrendiğimde gözlerim yuvalarından çıkacak gibi oldu!

David Yates’in yönetmenliğini yaptığı Tarzan Efsanesi senaryosunun beyaz perdeye uyarlanması için de Stuart Beattie, Craig Brewer, John Collee  ve Adam Cozad hummalı bir çalışma içerisine girmiş. J.K. Rowling‘ın sihirbazlar dünyasına geri dönen Yates, aynı zamanda bir devam filmi olan Fantastic Beasts and Where to Find Them‘i de ona emanet edilmiştir. Bu orman macerasının 1 Haziran 2016 tarihinde vizyona girmesi beklenirken Beasts’ten 2 yıl önce beyaz perdede olması da epey garip geldi doğrusu.

Tarzan Efsanesi Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikMoney Monster Afişi Geldi
Sonraki İçerikGenius Filminin Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)