Money Monster Filminden Fragman Geldi

928

Aman da aman! Kadroya da bir bakın. George Clooney var, Julia Roberts var, Jack O’Connell var.. Dram gibi dram bizi bekliyor diyebilir miyiz dersiniz? Şimdi fragmanı iyi güzel paylaşıyoruz ama Money Monster filminin vizyon tarihini de verelim de, fazladan heyecan yapmayın. Filmin beyaz perdede olacağı tarih; 27 Mayıs 2016. Yani hiç bir şey kalmadı. Şunun şurasında mayısa ne var?

Son olarak Kukla filmiyle eleştirmenlerden iyi notlar alan ve kamera önünde görmeye alışkın olduğumuz usta oyuncu Jodie Foster, Money Monster filminin yönetmeni.  Foster’ın yeni filmi, televizyondan borsa tüyoları veren bir Wall Street simsarının hayatını beyaz perdeye taşıyacak.

- Reklamlar -

Kadrosunda Jack O’Connell, Giancarlo Esposito ve Dominic West‘in de bulunduğu film televizyonda finans tavsiyeleri veren magazinel kişilik Lee Gates‘in etrafında dönüyor. Ekonomi temelli gerilim filminin ilk fragmanında Clooney canlı yayında rehin alınıyor. Ayrıca; Clooney ve Roberts ikilisinin Oceans serisinden nasıl güzel bir çift olduğunu unutmayalım.

Buyurun filmimizin fragmanına bakalım.

Money Monster Filminim Fragmanı

Önceki İçerikTriple 9 Filminin Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikLinkin Park In the End Şarkısını 183 Film ile Birleştirmek
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.