Morgan Filmi Yeni Fragmanı Yayınlandı

712

Başrolünde Rose Leslie, Kate Mara ve Anya Taylor-Joy’un yer aldığı Morgan filmi yeni fragmanı 20th Century Fox tarafından yayınlandı. Bilim-Kurgu ve Gerilim dolu bu yapım hoşunuza gidebilir. Bir önceki Morgan filmi fragmanını izlemeyenleri de buraya alabiliriz.

Mesleği kurumsal firmalarda meydana gelen olayları incelemek olan Kate Mara yine bir olayı incelemek için çok gizli bir şirkete gelir. Bu şirkette meydana gelen dehşet verici olayın insan kaynaklı olmadığını çözdüğünde ise işin rengi değişmeye başlayacaktır. Gizemli ve insan üstü bir canlı tarafından yapıldığını düşündüğü bu olayı çözmek ve içinden çıkmak da göründüğü kadar kolay olmayacaktır.

- Reklamlar -

Kadrosunda Kate Mara (House of Cards, Fantastic Four), Anya Taylor-Joy (The Witch, Atlantis), Toby Jones (Captain America: The First Avenger, Infamous), Rose Leslie (Game of Thrones, The Last Witch Hunter), Boyd Holbrook (Gone Girl, Milk), Michelle Yeoh (Crouching Tiger, Hidden Dragon, Sunshine), Jennifer Jason Leigh (The Hateful Eight, The Machinist) ve Paul Giamatti’nin (Sideways, Straight Outta Compton) yer aldığı film bu bakımdan epey iddialı gibi görünüyor.

Senaryosu Seth Owen tarafından yazılan Morgan filmi yönetmenlik görevi ise Bilim-Kurgu dünyasının usta yönetmenlerinden biri olan Ridley Scott‘ın oğlu olan Luke Scott‘a emanet edilmiş. Yapımcılıklarını Ridley Scott, Michael Schaefer ve Mark Huffam’ın üstlendiği film Amerika’da 2 Eylül’de vizyona girecek.

Morgan Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikRihanna Sledgehammer ile Yepyeni Star Trek Beyond Fragmanı
Sonraki İçerikGame of Thrones’a Farklı ve Haklı Bir Serzeniş
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)