Mortal Kombat Filmi Yönetmenini Buldu

463

Yapımcılığını James Wan‘ın yapacağı Mortal Kombat filmi yönetmeni de belli oldu. Playstation ve Halo’nun reklamlarını yapan Simon McQuoid, devam filminin yönetmeni olacak.

Mortal Kombat Filmi Yönetmeni Simon McQuoid Oldu

Variety‘nin haberine göre Simon McQuoid, devam filmi New Line Cinema tarafından yapılacak Mortal Kombat‘ın yönetmeni olmuş. James Wan’ın (The Conjuring, Aquaman) daha önce birlikte çalıştığı Michael Clear, Todd Garner ve Jeremy Stein ile yapımcılığını üstlendiği Mortal Kombat‘ın senaryosu Greg Russo‘ya emanet edilmiş.

- Reklamlar -

Mortal Kombat‘ın Simon McQuoid‘in ilk filmi olacak olmasına rağmen McQuoid oyun dünyasına yabancı bir isim değil. PlayStation ve Halo’nun reklam filmlerini yapan McQuoid için işler pek öyle zor olacak gibi görünmüyor. Yaptığı reklam filmlerini aşağıya iliştirdik.

James Wan’ın filmle ilgili daha önce yaptığı açıklama:

“Burada önemli olan şey denemek ve doğru şeyi yapmak. Acele etmek istemiyorum. Şu anda, doğru yönde ilerlediğinden emin olmak için kendimize zaman ayırmaya çalışıyoruz. Bence bu, acele etmeye çalışmaktan daha önemli. Kimsenin hoşlanmadığı bir şeyi yapmaktan kaçınıyoruz. Bu hikayenin karakterlerini seviyorum. Bence onlar çok renkli karakterler. Temelde, Bruce Lee‘nin efsanevi filmi Enter the Dragon‘a benziyor. Mortal Kombat da Enter the Dragon’ın farklı bir versiyonu olacak.” demişti.

Bakalım neler olacak?

Simon McQuoid’in Playstation Reklamı

Simon McQuoid’in Halo Reklamı

Önceki İçerikHans Zimmer ile Film Müziği Nasıl Yapılır Öğrenin
Sonraki İçerikEmilia Clarke Han Solo Filmi Kadrosuna Dahil Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)