Annabelle Comes Home’dan Fragman Geldi

400

Korku filmi efsanesi haline gelen The Conjuring serisinin son filmi olacak Annabelle Comes Home‘dan yepyeni bir fragman geldi.

Ruhlar Bölgesi ve Testere gibi filmlerin yönetmeni olan James Wan imzası taşıyan Annabelle Comes Home filminden titreten fragman ile yavaştan ısınmaya başlayan havalarda kendimize geldik. Annabelle ve Lights Out gibi filmlerin de yapımcısı olarak karşımıza çıkan James Wan, korku sinemasına kazandırdığı The Conjuring serisinin son filmi olacak Annabelle Comes Home ile bu seriyi tamamlayacak.

- Reklamlar -

Annabelle Comes Home Konusu

Şeytan, üç harfli, iblis fark etmeksizin nerede garip bir mahlukat varsa peşine düşen Ed ve Lorraine Warren çifti; Lanetli bebek Annabelle’in başlattığı büyük yıkımı durdurmak için onu evlerine getirmeye karar verirler. İçine ne girdiği belli olmayan, izleyen herkesi hop oturup hop kaldıran Annabelle’i evlerindeki eserlerle dolu depoya kilitleyen Warren çifti; Onu kutsal bir camın içine koyarlar. Bu camın arkasına koymak için yardımını aldıkları rahibin yaptığı kutsal bir dua ile de kilitlediklerini zannederler. Ancak tabii ki bu bile Annabelle’i durdurmaya yetmez. Aşırı gaza gelen Annabelle, kapatıldığı odadaki diğer kötü ruhları uyandırır ve onları Warren çiftinin 10 yaşındaki kızı Judy ve 2 minik arkadaşına musallat olması için yönlendirir.

Annabelle Comes Home filmini yazan ve yöneten Gary Dauberman, aynı zamanda yakın zamanda vizyona girecek IT 2’nin de senarist ekibinde yer alıyor. Bakalım James Wan’ın hikayesini nasıl uyarlamış?

28 Haziran’da vizyona girecek filmin başrollerinde serinin diğer filmlerinden aşina olduğumuz Patrick Wilson, Vera Farmiga ve Mckenna Grace’i izliyor olacağız.

2019 yılının merakla beklenen devam filmleri arasındaki yerini alan Annabelle Comes Home için biz de sabırsızlanıyoruz. Neyse kısa kesip fragmana geçelim!

Annabelle Comes Home Filminin Fragmanı

Önceki İçerikGodzilla: King of the Monsters’tan Fragman Geldi
Sonraki İçerikPixar’ın Yeni Animasyon Filmi Onward’dan Fragman Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)