Mother’s Day Filminin Fragmanı Geldi

746

Mother’s Day filmi fragmanı Open Road Films cephesinden geldi. Başrollerinde Jennifer Aniston, Kate Hudson, Julia Roberts, Jason Sudeikis, Shay Mitchell, Britt Robertson, Timothy Olyphant, Hector Elizondo ve Jack Whitehall’ın yer aldığı filmin fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Anya Kochoff-Romano ve Lily Hollander’in senaryosunu yazdığı Mother’s Day filmi 5 Prime Time Emmy ödülüne aday olarak gösterilen (Mork & Mindy ve dört yıl üst üste The Odd Couple dizileri ile) yönetmen Garry Marshall’ın 2010 yılında vizyona giren Valentine’s Day filminin hikayesi ile paralellik göstereceğini söyleyebiliriz. Valentine’s Day filminde hatırlayabileceğiniz üzere Julia Roberts, Jamie Foxx, Anne Hathaway, Jessica Biel, Bradley Cooper ve Jessica Alba yer almıştı.

- Reklamlar -

Garry Marshall’ın Valentine’s Day filminin dünya çapında elde ettiği 216 milyon dolar gişe hasılatı ve sonrasında vizyona giren New Year’s Eve filmiyle elde edilen 142 milyon dolar gişe ile başarısını ortaya koymuştu.

Mother’s Day filmi yaptımcıları ise Kevin Frakes, Mike Karz ve Wayne Rice’tan oluşuyor. Filmin Amerika’daki vizyon tarihi Anneler Günü öncesinde, 29 Nisan’da olacağını söylememiz gerekiyor. Ülkemizde henüz ne zaman vizyona gireceğini tam olarak kestiremiyoruz.

Mother’s Day Filminin Fragmanı

Önceki İçerikBatman v Superman: Dawn of Justice Film İncelemesi
Sonraki İçerikGod Particle Filmi Başrolleri Belli Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)