Robert De Niro, Morgan Freeman ve Tommy Lee Jones The Comeback Trail İle Geliyor

539

Hollywood’un usta isimleri Robert De Niro, Morgan Freeman ve Tommy Lee Jones, The Comeback Trail filmi için bir araya geliyor.

Robert De Niro, Morgan Freeman ve Tommy Lee Jones The Comeback Trail İle Geliyor

- Reklamlar -

2013 yılında vizyona giren Last Vegas filminde birlikte çalışma fırsatı bulan Robert De Niro ve Morgan Freeman; Altı yıl aranın ardından farklı bir komedi filmi ile tekrar bir araya geliyor. Yalnız tek bir fark ile! Last Vegas filminde bu ikiliye eşlik eden Michael Douglas oyun dışı kalırken Tommy Lee Jones kadroya girmiş.

George Gall‘un yazıp yöneteceği The Comeback Trail filminin senaryo ekibinde Gall’a; Cloverfield, Middle Man ve Persephone filmlerinin de senaristi olan Josh Posner eşlik ediyor olacak.

The Comeback Trail Ne Zaman Vizyona Girecek?

Çekimlerinin önümüzdeki ay New Mexico’da başlayacağı filmin yapımcılığını üstlenen Storyboard Media şirketi, 14-25 Mayıs tarihleri arasında başlayacak 2019 Cannes Film Festivali‘nde bu projeyi uluslararası yatırımcılardan fon alabilmek için bir sunum gerçekleştiriyor olacak.

The Comeback Trail Filminin Konusu

Henüz üç ustanın canlandıracağı roller IMDB‘de belirtilmediği için filmin konusunda isimleriyle devam edelim: Robert De Niro, filmde bir mayfa babasını canlandıran Morgan Freeman’a olan borcunu olduğu için sigorta sahteciliği yaparak ödemeye çalışır. Sigortadan yüklü para alıp borcunu ödemenin planlarını yapan De Niro, sahte bir western filmi için kolları sıvar. Planı ise şöyledir; Film çekiminin başladığı ilk günlerde başrol oyuncusunun ölmüş gibi yapmasını ve sigortadan parayı koparmayı amaçlamaktadır. Ancak bu yalan girişimi başrollerimizin geçmişteki hatalarını telafi etmeye çalıştıkları bambaşka bir yola çıkınca işler iyice içinden çıkılmaz bir hal alır.

The Comeback Trail filminin oyuncu kadrosunda üç ustaya şu isimler eşlik ediyor olacak: Eddie Griffin, Vincent Spano, Blerim Destani, Joel Michaely ve Kate Katzman.

Bu tip filmlere Hollywood’tan alışığız. Böylesine büyük isimlerin (özellikle bu yaş aralığındaki) bir araya geldikleri ve “VAY ANASINI!” dediğimiz film sayısı gerçek anlamda bir elin parmağını geçmez. Umarız bu girişim de sonucunda üzüleceğimiz bir yola çıkmaz…

Önceki İçerikDisney: 2022’nin Sonuna Kadar Üç Star Wars ve Sekiz Marvel Filmi Gelecek
Sonraki İçerikMÜJDE: Dördüncü Matrix Filmi Geliyor
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)