Mutlaka İzlenmesi Gereken 33 Aksiyon Filmi

216497

Aksiyon filmi denildiğinde aklımıza gelen filmleri burada listeledik. “Aaaa şu neden yok?” diye sormayın çünkü yok. Belki de yazdığımızda vizyonda değildi.

Uzun zamandır yazmak isteyip ama bir türlü yeterli zamanı bulamadığım muhteşem liste karşınızda! Bu birbirinden değerli, adeta soluklarınızı tutmanızı sağlayan, kalp atışlarınızın hiç normal seviyeye düşürmeyen filmlere hep birlikte göz atalım.

*Kesinlikle hepsi favorim ama diğer listelerin aksine, son beşe koyduğum filmler önceliğimdedir. :)*

Keyifli okumalar ve iyi seyirler dilerim. ^^

Not: Sıralama karışık olarak verilmiştir. “Aaa şu film neden yok listede!” diye düşündüğün bir film var ise yorum yazarak belirtmenizi rica ederiz. Pek tabii ki bu liste 2015 yılında oluşturulduğu için 2015 ve sonrasında vizyona giren aksiyon filmi ya da filmleri yer almıyor olabilir.

İşte Mutlaka İzlenmesi Gereken 33 Aksiyon Filmi

33Death Race / Ölüm Yarışı

Mutlaka İzlenmesi Gereken 33 Aksiyon Filmi
- Reklamlar -

Azılı suçlularla tıka basa dolu bir hapishanenin yöneticileri, ceza evindeki mahkumları birbirleriyle dövüşmeye zorlayarak, bol miktarda para kazanabilecekleri, tüyler ürpertici bir çeşit gladyatör oyunu düzenlemeye karar verirler. Adrenalin yüklü, şiddet arzusuyla yanıp tutuşan mahkumlarsa bir arenaya çıkıp birbirleriyle ölesiye mücadele etmeye dünden hazırdırlar.

Önceki İçerikJack Reacher 2 Never Go Back Filmi Geliyor
Sonraki İçerikZoolander 2 Filminden Fragman Geldi
ayipamabu
Biraz kitap, biraz film, biraz müzik, biraz fotoğrafla bir ömür yaşatıyorum kendime.