Jack Reacher 2 Never Go back filmi geliyor

Jack Reacher 2 Never Go back Tom Cruise ile tekrar geliyor! Ve evet bu adam yaşlanmıyor! Sizi bilmem ama ben Tom Cruise‘u her gördüğümde “Abi bu adam neden yaşlanmıyor hiç?” sorusu geliyor aklıma.

Jack Reacher 2 Never Go back filmi geliyor

Serinin ilk filminde eski askeri polis Jack Reacher (Tom Cruise), The New York Times’ın çok satanlar listesinde yer alan yazar Lee Child’ın seriye adını veren romanından beyaz perdeye uyarlanmıştı. 5 (Beş) kişi usta bir nişancı tarafından sadece 6 (Altı) el ateş edilerek öldürülür ve tüm deliller gözaltındaki şüpheliyi gösterir. Sorgulamada şüphelinin söylediği önemli bir cümle adamımızı tam anlamıyla hedef haline getirir: “Jack Reacher’ı bulun!”. Böyle başlayan hikaye gerçeği bulmak adına kahramanımız Jack Reacher’ı, şiddet konusunda yetenekli ama büyük bir sırra sahip, beklenmedik bir düşmanla karşı karşıya getirip sıra dışı bir kovalamacanın başlamasına sebep veriyordu.

Jack Reacher 2 filminde ise merkeze geri dönen Jack’in yeni görevi 16 yaşındaki bir gencin kurban gittiği cinayetin suçlusunu bulmak için karşımıza çıkacağını göreceğiz. “Neden bu filmde rol almış ki?” diye kendi kendimize sorduğumuz bir filmi bulunmayan, rol aldığı tüm filmlerin birbirinden güzel olmasıyla ön plana çıkan Born on the Fourth of July, Jerry Maguire ve Magnolia filmleriyle 3 Oscar ödülüne aday olarak gösterilen 53 yaşındaki ünlü oyuncu Tom Cruise’a eşlik edecek oyuncular, Danika rolünde büyük ihtimalle Cobie Smulders, The Hunter rolünde Patrick Heusinger ve Çavuş Leach rolünde Madalyn Horcher yer alacağa benziyor.

Jack Reacher 2 Never Go back yönetmeni kim?

Jack Reacher 2 Never Go back filmi geliyor

 

Yönetmeni kim?” sorusuna cevap vermeden önce filmin Tom Cruise için önemine de değinmek isterim.

Tom Cruise’un Görevimiz Tehlike haricinde oynayacağı ilk seri film olarak tarihe geçecek olan Jack Reacher 2‘nin yönetmeni ise Shakespeare in Love filmi ile En iyi Film Oscar’ını David Parfitt, Donna Gigliotti, Harvey Weinstein ve Marc Norman ile paylaşan Edward Zwick‘in yapacağını da söylememiz gerekiyor. Tom Cruise ile birlikte daha önce The Last Samurai filminde de çalışma imkanı bulmuş olan ikili bakalım nasıl bir yapım ile karşımıza çıkacak!

Avatar
Emre Arısoyhttp://emrearisoy.com
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Tam sana göre

Ölmek İçin On Üç Sebep’in 3. Sezon Yeni Fragmanı Geldi

Netflix'in sebepsiz yere yeni sezonunu çıkaracağı Ölmek İçin On Sebep'in 3. sezon final fragmanı geldi. Dizinin 3. sezonu, 23 Ağustos'ta yayınlanacak. Ölmek İçin On Üç...

Arınma Gecesi 5’in Oyuncuları Belli Oldu Gibi

Arınma Gecesi serisini ne kadar çok sevdiğimizi daha fazla söylememize gerek yoktur. Malumunuz serinin beşinci ve son filmi için şu sıralar çekim öncesi çalışmaları...

Martin Scorsese’nin The Irishman Filminden Fragman

Dünya sinemasının gözbebekleri olan usta sanatçılar Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci'yi bir araya getiren Martin Scorsese'nin The Irishman filminden tanıtım fragmanı...