Zoolander 2 Filminden Fragman Geldi

1154

Yönetmenliğini Ben Stiller‘ın üstlendiği 2001 tarihli Zoolander filminin 14 yıl arayla gelen devam filmi Zoolander 2 filminden ilk fragman geldi! Film 12 Şubat 2016 tarihinde Amerikalı izleyicilerle buluşurken, ülkemizde ise nedense 15 Nisan 2016 tarihinde görücüye çıkacak! Biraz geç değil mi?

Zoolander 2 Ben Stiller yönettiği ve Stiller, Owen Wilson, Will Ferrell, Penelope Cruz, Kristen Wiig, Fred Armisen, Milla Jovovich, Christine Taylor, Justin Theroux ve Kyle Mooney gibi tüm star oyunculara sahip. Senaryosuna imza atan isim ise Demir Adam 2 filminin senaristi Justin Threoux. Film de ayrıca bir de konuk oyuncular var! Müzik dünyasının ikonik isimleri Justin Bieber, Kanye West filmde görünecek kişiler arasında bulunuyor. 

- Reklamlar -

Zoolander filmini ve mizahını sevenler, ikinci filmi de beğenirler diye düşünüyorum. Bu filmde de modelimiz Derek, bu kez Hansel ile birlikte farklı markaların yüzü olmaya soyunarak yeni bir rekabetin içine dalarlar. Tabi ki bekledikleri gibi olmayacak ve olaylar karışacaktır. Fragmanı izleyip azcık fikir sahibi olalım:

Zoolander 2 Filminin Fragmanı

Önceki İçerikMutlaka İzlenmesi Gereken 33 Aksiyon Filmi
Sonraki İçerikOsman Pazarlama: Şahan Gökbakar’dan Yeni Film
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.