Mutlaka İzlenmesi Gereken 33 Aksiyon Filmi

216448

Aksiyon filmi denildiğinde aklımıza gelen filmleri burada listeledik. “Aaaa şu neden yok?” diye sormayın çünkü yok. Belki de yazdığımızda vizyonda değildi.

Uzun zamandır yazmak isteyip ama bir türlü yeterli zamanı bulamadığım muhteşem liste karşınızda! Bu birbirinden değerli, adeta soluklarınızı tutmanızı sağlayan, kalp atışlarınızın hiç normal seviyeye düşürmeyen filmlere hep birlikte göz atalım.

*Kesinlikle hepsi favorim ama diğer listelerin aksine, son beşe koyduğum filmler önceliğimdedir. :)*

Keyifli okumalar ve iyi seyirler dilerim. ^^

Not: Sıralama karışık olarak verilmiştir. “Aaa şu film neden yok listede!” diye düşündüğün bir film var ise yorum yazarak belirtmenizi rica ederiz. Pek tabii ki bu liste 2015 yılında oluşturulduğu için 2015 ve sonrasında vizyona giren aksiyon filmi ya da filmleri yer almıyor olabilir.

İşte Mutlaka İzlenmesi Gereken 33 Aksiyon Filmi

32Rambo – First Blood

Mutlaka İzlenmesi Gereken 33 Aksiyon Filmi
- Reklamlar -

John Rambo, bir dağ kasabasına gelirken kasaba şerifinin taciziyle karşılaşır. Tek istediği temizlenmek ve karnını doyurmaktır. Şerif ona terörist muamelesi yapar, yakalar, hapse atar. Hapiste polislerin işkencesi sırasında Rambo’nun gözünde Vietnam’da gördüğü işkenceler canlanır ve karakolu darmadağın edip bir motosiklete el koyarak dağa kaçar.

Önceki İçerikJack Reacher 2 Never Go Back Filmi Geliyor
Sonraki İçerikZoolander 2 Filminden Fragman Geldi
ayipamabu
Biraz kitap, biraz film, biraz müzik, biraz fotoğrafla bir ömür yaşatıyorum kendime.