Mutlaka İzlenmesi Gereken 33 Aksiyon Filmi

216481

Aksiyon filmi denildiğinde aklımıza gelen filmleri burada listeledik. “Aaaa şu neden yok?” diye sormayın çünkü yok. Belki de yazdığımızda vizyonda değildi.

Uzun zamandır yazmak isteyip ama bir türlü yeterli zamanı bulamadığım muhteşem liste karşınızda! Bu birbirinden değerli, adeta soluklarınızı tutmanızı sağlayan, kalp atışlarınızın hiç normal seviyeye düşürmeyen filmlere hep birlikte göz atalım.

*Kesinlikle hepsi favorim ama diğer listelerin aksine, son beşe koyduğum filmler önceliğimdedir. :)*

Keyifli okumalar ve iyi seyirler dilerim. ^^

Not: Sıralama karışık olarak verilmiştir. “Aaa şu film neden yok listede!” diye düşündüğün bir film var ise yorum yazarak belirtmenizi rica ederiz. Pek tabii ki bu liste 2015 yılında oluşturulduğu için 2015 ve sonrasında vizyona giren aksiyon filmi ya da filmleri yer almıyor olabilir.

İşte Mutlaka İzlenmesi Gereken 33 Aksiyon Filmi

31Pacific Rim / Pasifik Savaşı

Mutlaka İzlenmesi Gereken 33 Aksiyon Filmi
- Reklamlar -

Denizden Kaiju adı verilen yaratıklar yükselmeye başlayınca, milyonlarca insanın canına mal olacak ve insan kaynaklarını tüketen bir savaş başlar. Bu devasa Kaijular ile savaşabilmek için özel bir silah üretilir. Jaeger adı verilen büyük robotlar akılları nöral bir köprüde kitlenmiş iki pilot tarafından beyin gücüyle yönetilir. Ama Jaegerlar bile acımasız Kaijuların yanında savunmasız kalırlar. Yenilmenin eşiğindeki insanoğlunun son çaresi eski pilot ve deneyimsiz stajyer ‘dir.

Önceki İçerikJack Reacher 2 Never Go Back Filmi Geliyor
Sonraki İçerikZoolander 2 Filminden Fragman Geldi
ayipamabu
Biraz kitap, biraz film, biraz müzik, biraz fotoğrafla bir ömür yaşatıyorum kendime.