Mutlaka İzlenmesi Gereken 5 Güzel Aamir Khan Filmi

9617

1965’te Hindistan’ın Mumbai şehrinde doğan ve henüz küçük yaşta oyunculuğa başlayarak sonraları sinema kariyerine senarist ve yönetmek olarak görevine devam eden Aamir Khan, bugün filmleriyle sinema tarihine adını altın harflerle yazdırmayı başaran isimler arasına girmiştir. Dünya’da olduğu kadar Türkiye’de de hatrı sayılır hayran kitlesine sahip olan Aamir Khan‘ın en çok beğenilen bu 5 güzel filmini izlemenizi tavsiye ediyorum.

Birbirinden Güzel Aamir Khan Filmi

53 Idiots / 3 Aptal

Mutlaka İzlenmesi Gereken 5 Güzel Aamir Khan Filmi
- Reklamlar -

Hindistan’da tüm zamanların en yüksek gişe rekorunu ve hasılatını yapan 3 Aptal filmi; üniversitede mühendislik öğrencisi olan Farhan Qureshi, Raju Rastogi ve Aamir Khan’ın oynadığı Shamaldas Chanchad karakterlerinin dostluklarını ve hayat hikayelerini anlatırken; eğitim sistemini de hem mizah hem de dramla karıştırarak eleştirir. 2009 yapımı olan 3 Aptal filminin IMDB puanı an itibariyle 8,5’tir.

Önceki İçerikKimsenin Çalışmak İstemediği 15 Yabancı Oyuncu
Sonraki İçerikAyı Teddy 2 İçin Hazırlanın!
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)