Natalie Portman’ın First Lady Olduğu Jackie Fragmanı

613

Natalie Portman‘ın eski bir First Lady rolüyle yer aldığı Jackie filminin fragmanı ve afişi geldi. Jacqueline Bouvier Kennedy‘nin biyografisi bakalım nasıl olacak?

Pablo Larraín’in (No,Neruda) yönetmenliğini yaptığı ve Noah Oppenheim‘ın senaryosunu yazdığı filmin kadrosunda Oscarlı oyuncu Natalie Portman, Greta Gerwig, Billy Crudup, Oscar Adaylığı bulunan John Hurt ve Peter Sarsgaard yer almaktadır.

- Reklamlar -

Jackie filmi Amerika tarihinin gördüğü en trajik ve önemli olayı ikon haline gelmiş First Lady Jacqueline Bouvier Kennedy’nin (Natalie Portman) gözünden bizlere gösterecek.

Dünya Jackie‘yi eşinin kurban gittiği suikast sonrası daha iyi tanıma fırsatı bulur. Jackie eşinin öldürülmesinin ardından onurlu duruşunu hiç bozmaz ve onun mirasına sahip çıkar. Verdiği psikolojik savaş da cabası olur. Eşine duyduğu aşk ve yaşadıkları dünya onların Camelot’ları olmuştur ancak o artık yoktur…

Jackie filminin yapımcılıklarını Juan De Dios Larraín, Darren Aronofsky, Mickey Liddell, Scott Franklin ve Ari Handel üstlenmektedir. Görüntü yönetmenliği Stéphane Fontaine (Rust and Bone), düzenlemeleri Sebastián Sepúlveda (The Club), yapım tasarımı Jean Rabasse (The Dreamers), kostüm dizaynı Madeline Fontaine (Amelie) ve müzikleri Mica Levi’ye (Under the Skin) aittir.

Noah Oppenheim‘ın özgün senaryosunu yazdığı Jackie filmi bu yıl Venedik Uluslararası Film Festivali’nde En İyi Senaryo ödülü ile döndü.

Jackie filmi Amerika’da 2 Aralık’ta vizyona girecek. Ülkemizde ne zaman vizyona gireceği henüz belli değil.

Jackie Filminin Fragmanı

Jackie Filmi Afişi

Natalie Portman'ın First Lady Olduğu Jackie Fragmanı

Önceki İçerikSuicide Squad Extended Cut Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikJohn Wick 2 Fragmanı Öncesinde Küçük Bir Teaser
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)