Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya’lı İkimizin Yerine Fragmanı Geldi

0
398

Başrollerinde Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya‘ın yer aldığı İkimizin Yerine filminden bir fragman geldi. Bir öğrencinin öğretmenine aşkı bakalım nasıl olacak? Bizi fazlasıyla ağlatacağa benziyor.

ikimizin-yerine-fragman

Çiçek İnce (Serenay Sarıkaya) küçük bir kasabada sıradan ve baskı altında bir hayat yaşamaktadır. Yaşadığı hayatı sürekli sorgulayan Çiçek’in dünyası derslerine geçici olarak girmeye başlayan Edebiyat öğretmeni Doğan (Nejat İşlet) ile tamamıyla değişir.

Çiçek’in doğana olan aşkı gün geçtikçe artmaya devam eder. Doğan’a yakınlaşmak için her fırsatı deneyen Çiçek’in karşısında Doğan’ın eski ilişkilerinden kalan yaralar vardır. Kafasındaki “Acaba”lar yüzünden Çiçek’e uzak durmaya çalışan Doğan bunu beceremez. Birbirini etkileyen bu aşk aileleri de etkileyecektir ve içinden çıkılması zor durumları da beraberinde getirecektir.

Senaryosunu Pınar Bulut’un yazdığı İkimizin Yerine filminin yönetmenliğini Umur Turagay üstlenmiştir. Kadrosunda Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya’nın aksine Zerrin Tekindor, İştar Gökseven ve Özgür Emre Yıldırım gibi isimler de yer almaktadır.

İkimizin Yerine filmi 21 Ekim’de vizyondaki yerini alacak.

İkimizin Yerine Fragmanı

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir