Nerve Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

1272

Başrolünde Dave Franco ve Emma Roberts‘ın yer aldığı Nerve filmi yepyeni fragmanı yayınlandı. Jeanne Ryan‘ın romanından beyaz perdeye uyarlanan film Lionsgate tarafından dünya geneline dağıtılacak.

Başrollerinde Emma Roberts (American Horror Story) ve Dave Franco’nun (Now You See Me) yer aldığı Nerve filminin yönetmenliği Catfish‘in de yönetmenliğini yapan Henry Joost ve Ariel Schulman üstlenecek iken senaryo Scream Queens filminin de senaryosunu uyarlayan Jessica Sharzer imzası taşıyor.

- Reklamlar -

Filmin konusu ise; Çalışkan ve hatta arkadaşları tarafınan inek olarak gösterilen Vee Delmonico (Emma Roberts) lise son sınıf öğrencisidir. Biraz sosyalleşmesi için arkadaşları tarafından baskıya uğrayan Vee, bu arkadaş grubu arasında popüler olan bir Online oyunu oynamaya zorlanır. Yavaş yavaş oyuna alışmaya çalışan Vee, bu oyunda gizemli bir yabancı ile tanışır (Dave Franco) ve birlikte tehlikeli bir oyunun baş karakteri olurlar.

Filmin diğer önemli oyuncuları ise Emily Meade (The Leftovers), Miles Heizer (Parenthood), Juliette Lewis (Natural Born Killers, Secrets and Lies) ve Kimiko Glenn’dir. (Orange Is the New Black)

Filme ait bir de websitesi var. Playnerve‘e girerek e-mail listesine kayıt olabilir, yapılacak partilerden haberdar olabilirmişsiniz ama Türkiye’de yaşıyorsanız pek tabii ki bu sadece bir bilgilendirme olarak kalacaktır.

Nerve filmi Amerika’da 27 Temmuz’da vizyonda olacak. Ülkemizdeki vizyon tarihi ise kesinlik kazanmamıştır. Belki de olmayacaktır.

Nerve Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikGhostbusters Ekibi ve Yepyeni TV Reklamı
Sonraki İçerikGuardians of the Galaxy 2 Çekimleri Tamamlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)