Noomi Rapace Alien: Covenant Filminde Yer Almayacak

1067

Noomi Rapace, Niels Arden Oplev’in yönetmenliğini yaptığı The Girl with the Dragon Tattoo (Ejderha Dövmeli Kız) –David Fincher bu yapımdan 2 yıl sonra Stieg Larsson’ın aynı isimli romanından bir uyarlama da kendisi yapmıştı- filmiyle BAFTA (İngiliz Sinema ve Televizyon Sanatları Akademisi) En iyi Kadın Başrol Oyuncusu ödülü sahibi olan başarılı bir oyuncudur.

Kendisini üstat Ridley Scott’ın Prometheus filmindeki Elizabeth Shaw karakteriyle tanıyor, biliyor ve seviyoruz. Usta yönetmen Noomi Rapace ve Alien: Covenant ile ilgili bir takım soruları Daily Mail ve The Guardian gazetelerine cevaplamış.

- Reklamlar -

Noomi Rapace Alien: Covenant Filminde Yer Almayacak

Bilim-Kurgu sinemasının yaşayan en büyük yönetmenlerinden biri olarak gösterilen 78 yaşındaki usta yönetmen Ridley Scott, 2017 yılında vizyona girecek olan Alien: Covenant ile ilgili röportaj verdiği Baz Bamigboye ve Catherine Shoard’a prodüksiyon ve senaryo üzerindeki çalışmaları devam eden filmi için şunları söylemiş:

Noomi Rapace Alien: Covenant Filminde Yok

Daily Mail’in sorusu “Alien: Covenant filminde Noomi Rapace Elizabeth Shaw olarak görecek miyiz?” Scott’ın cevabı “Hayır. Oyuncu seçimlerimiz devam ediyor. Kendisi Avustralya’da yapılacak çekimlerde yer almayacak.” demiş.

Michael Fassbender‘ı David, Charlize Theron’ı Meredith Vickers rolleriyle görebilecek olduğumuzu bu röportaj sonrasında çıkarabiliriz belki. Ama şöyle de bir sorun mevcut. Röportajı yapanlar Fassbender ve Theron ile ilgili soru sormamış, dolayısıyla üstat da cevap vermemiş olabilir. Umarız tek kaybımız Noomi olur.

5 Ekim 2017 tarihinde vizyona girecek olan efsanevi Alien filminin devamı olan Alien: Covenant için detayları heyecanla bekliyoruz.

Önceki İçerik29 Ocak Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerik2016 Sundance Film Festivali Kazananları Belli Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)