Norm of the North Filmi Fragmanı Yayınlandı

1094

15 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan Norm of the North animasyon filminin fragmanı Lionsgate tarafından paylaşıldı.

Trevor Wall’ın yönetmenliğini yaptığı Norm of the North filminin senaryosu Jack Donaldson ve Derek Elliott’a ait iken orijinal seslendirici ekibinde Saturday Night Live ile 3 kez Prime Time Emmy ödülüne aday olarak gösterilen Rob Schneider, Hangover ve Austin Powers filmleriyle tanıdığımız Heather Graham, Hangover serisindeki Mr. Chow karakteriyle karşımıza çıkan Ken Jeong, Magic Mike filmindeki Tobias rolüyle hatırladığımız Gabriel Iglesias, Grey’s Anatomy dizisiyle 1 Prime Time Emmy ödülü sahibi olan Loretta Devine, Game of Thrones dizisindeki Roose Bolton rolüyle tanıdığımız Michael McElhatton, The Snapper filmiyle Altın Küre adaylığı olan Colm Meaney ve Harry Potter: Ölüm Yadigarları Bölüm 1’deki Rufus rolüyle tanıdığımız Bill Nighy yer alırken yapımcılığını Splash Entertainment üstlenmektedir.

- Reklamlar -

Norm of the North Konusu

Norm isimli ve çok konuşan bir kutup ayısının kendince büyük bir derdi vardır: Kutuplarda turistler için otel ya da kalabilecekleri bir oda yok! (Derde bak!) Ancak çılgın bir geliştirici arka bahçesine onlar için epey büyük gelecek bir otel inşaa etmek için tehdit etmeye başlar. Peki Norm ne yapacaktır bu durumda? Diğer tüm animasyon karakterleri gibi soluğu New York City’de alır :) Yanındaki birkaç kemirgen ile yol koyulan Norm, günü kurtarmak için elinden geleni yapmak için de epey hevesli görünmektedir.

Nicolas Atlan, Ken Katsumoto, Mike Young, Liz Young ve Steve Rosen’in yapımcılığını yaptığı film Amerika’da 15 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek. Ülkemiz sinema salonlarının bu tip filmleri kaçırmadan gösterime sunduğunu da göz önünde bulunduracak olursak “Aynı tarihte Türkiye’de de vizyona girecektir.” diyebiliriz.

Norm of the North Filminin Fragmanı

Önceki İçerikMiyazaki Sevgisine Yeni Bir Boyut Getiren 20 Harika Hediye!
Sonraki İçerikThe Incredibles 2 Filmi Michael Giacchino ile Geri Dönüyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)