Ocean’s 8 Kadrosu Hemen Hemen Şekillendi

619

Ocean’s Eleven filminin devamı niteliğinde olacak Ocean’s 8 filminin kadrosu Rihanna ve Anne Hathaway gibi isimlerin ardından şekillendi gibi.

Ocean’s 8 Kadrosu Hemen Hemen Şekillendi

- Reklamlar -

Deadline‘ın haberine göre filmin kadrosu şu şekilde olacak. Anne Hathaway (Les Misérables, The Dark Knight Rises), Rihanna (Battleship, Valerian and the City of a Thousand Planets) Awkwafina (Neighbors 2) Sandra Bullock (Gravity, The Blind Side), Cate Blanchett (Cinderella, Blue Jasmine, Carol), Mindy Kaling (The Mindy Project, The Office”) Helena Bonham Carter. (Fight Club, Alice Through the Looking Glass)

1 isim üzerinde çalışmalar devam ettiği ve henüz kesinlik kazanmadığı için açıklama gereği duymamışlar ancak Elizabeth Banks ile görüştükleri kulislerde dolaşıyormuş.

Ocean’s 8 Filminin Yönetici Ekibi ve Konusu

Yönetmenliğini Gary Ross’un (Free State of Jones, Hunger Games) yapacağı filmde Sandra Bullock, Danny Ocean’ın kız kardeşini canlandıracak iken diğer roller ise şu şekilde dağılmış. Brad Pitt’in Rusty karakterinin sağ kolu (Cate Blanchett), Met Galası’nda sergilenen çok değerli bir kolyeyi çalmak için takımı toplamak ister. Bunun için galeri sahibini oyuna getirmeleri gerekmektedir. 2016 Sonbaharında çekimlerin başlayacağı öğrenilen filmde Clooney’nin de bir Cameo’sunu görebiliriz.

Ocean’s Eleven‘ın yalnızca kadınlardan oluşacak bu tekrar yapım filminde serinin yönetmeni Steven Soderbergh de yapımcılık yapacak. George Clooney’nin de yapımcılığını yapacağı filmin senaryosu Olivia Milch (Queen & Country, Little Women) tarafından uyarlanacak.

Önceki İçerikSiz Buna Brady Ellison Demişsiniz Ama Bu Leo?
Sonraki İçerikWorld War Z 2’nin Yönetmeni David Fincher Olabilir
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)