Ölmek İçin On Üç Sebep’in 3. Sezon Yeni Fragmanı Geldi

571

Netflix‘in sebepsiz yere yeni sezonunu çıkaracağı Ölmek İçin On Sebep‘in 3. sezon final fragmanı geldi. Dizinin 3. sezonu, 23 Ağustos’ta yayınlanacak.

Ölmek İçin On Üç Sebep’in 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde 13 bölümden oluşan 3. sezonun 23 Ağustos’ta yayınlanacağı duyurulmuştu. Hem de dizinin 4. sezon onayını aldığı da öğrenmiştik. Pek tabii ki 4. sezon, bu hikayenin de sonu olacak. Büyük ihtimalle de hikayenin tam orta noktada bulunan Liberty High’dan mutlu mesut mezun olan karakterlerimizi izliyor olacağız.

- Reklamlar -

2. sezonun son bölümüyle takipçilerine ilk sezonun şanına yaraşır bir final sunan Ölmek İçin 13 Sebep dizisi aynı zamanda yeni sezonda Tyler ve Clay’i nelerin beklediğine dair bir sürü soru işaretini de akıllara bıraktı.

Ölmek İçin On Üç Sebep 3. Sezon Oyuncuları

İlk iki sezonda Clay Jensen rolüyle izlediğimiz Dylan Minnette‘in yanı sıra Ross Butler, Brandon Flynn ve Timothy Granaderos gibi başlıca oyuncuların 3. sezonda da izliyor olacağız. Ancak bildiğiniz üzere 2. sezonun sonunda Clay’in onu özgürlüğüne kavuşturmasının ardından yalnızca belli aralıklarla hayalet Casper gibi görünen Hannah Baker’ı 3. sezonda görmeyeceğiz. Belki yine 1-2 flashback ile görebiliriz ama pek tabii ki bu da yine küçük ihtimal olduğunu düşünüyoruz.

Dylan Minnette‘in 3. sezonu ile ilgili verdiği bir röportajda son bölümlerinin dizinin şimdiye kadarki en iyi senaryosu olduğunu açıklaması da, Ölmek İçin 13 Sebep dizisinin takipçilerini daha da heyecanlandırdı.

Ölmek İçin On Üç Sebep Dizisinin 3. Sezon Fragmanı

Önceki İçerikBrad Pitt’li Ad Astra’dan Yeni Fragman Yayınlandı
Sonraki İçerikNetflix’te Mutlaka İzlenmesi Gereken 20 Film
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)