Passengers Filminden Yeni Görüntü Geldi

269

Kadrosunda Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen ve Laurence Fishburne‘ün yer aldığı Passengers filminden yeni bir görüntü geldi.

Senaryosu Jon Spaihts tarafından yazılan Passengers filminin konusunun merkezinde Jim Preston’ın (Pratt) yer alıyor. Bir mekanik mühendisi çook uzak bir galaksideki bölümü tamir etmek için yolara düşer. 120 yıl süren bu macerada 100 yıldan fazla uyur. Böyle bir yolculuk yapan insan olma sıfatına da sahip olan Jim, astreoidler ve androidler arasında bulur kendini.

- Reklamlar -

Uyandığında etrafı keşfe çıkar ve aslında bu yolculuk boyunca ona eşlik eden ve adı Aurora olan bir gazetecinin de varlığından haberdar olur. Ardından birbirlerine aşık olurlar ancak Jim, bir görev için gönderilmiştir ve kafası biraz karışır.

Kadrosunda ayrıca Michael Sheen ve Laurence Fishburne‘ün yer aldığı Passengers filmi 13 Ocak 2017 tarihinde vizyonda olacak.

Passengers Filminin TV Spotu

Önceki İçerikGüzel ve Çirkin Filminden Yepyeni Fotoğraflar Geldi
Sonraki İçerikTrainspotting 2’den Fragman Geldi
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)