Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales Fragmanı Geldi

596

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales filminin fragmanı meraklı bekleyişin ardından sonunda yayınlandı. Johnny Depp ve Orlando Bloom‘u tekrar bir arada göreceğimiz film 2017’de vizyonda olacak.

Fear the Walking Dead dizisinin finalinin yayınlandığı gün gelen teaser içimizi kıpır kıpır etmeye yetti de arttı bile.

- Reklamlar -

Norveçli yönetmenler Espen Sandberg ve Joachim Rønning’in (Kon-Tiki) yönetmenliğini yaptığı filmin kadrosu şu şekilde olacak. Johnny Depp‘i Kaptan Jack Sparrow, Orlando Bloom‘u Will Turner ve Geoffrey Rush‘ı Kaptan Barbosa rolleriyle göreceğiz.

Oscar ödüllü Javier Bardem‘i Kaptan Salazar rolüyle filmin villainı olarak göreceğiz. Brenton Thwaites (Maleficent) ve Paul McCarney gibi isimler de yeni karakterleri ile filmde rol alacaklar.

Yeni macerada Kaptan Jack Sparrow mevcut düşmanlarına ek olarak bir de ölümcül ve yeni bir düşman olan Kaptan Salazar (Javier Bardem) ile Şeytanın Üçgeni’nden kurtulan fenalar fenası düşmanlar ile karşılaşır.

Jack Sparrow’un tek umudu ise Poseidon’un Üç Uçlu Mızrağı’dır. Çünkü denizi tamamıyla etkileyecek ve onu güçlü kılabilecek tek silah O’dur.

Ülkemizde Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz ismi ile vizyona girecek olan Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales 26 Mayıs 2017’de vizyonda.

Pirates Of The Caribbean 5 Filminin Fragmanı

Tune-in to the Season 2 finale of Fear the Walking Dead tonight at 9/8c on AMC for a first look at Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales.

Gepostet von Pirates of the Caribbean am Sonntag, 2. Oktober 2016

Önceki İçerikTom Hanks Filmleri ve Geçirdiği Evrim
Sonraki İçerikArınma Gecesi Bir TV Dizisi Olabilir
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)