Resident Evil 5’den Mini Bir Tanıtım Geldi

560

Resident Evil 5 filminin başrolü Alice’i canlandıran Milla Jovovich, Twitter hesabından filmle ilgili kısa bir video yayınladı. Fragmanının Salı günü geleceğini duyuran ünlü oyuncu bol aksiyonlu bir filmin de müjdesini verdi.

İsmi Resident Evil: The Final Chapter olarak belirlenen filmin kadrosunda Prison Break dizisinde gözümüzün nuru olan Michael Scofield (Wentworth Miller), Milla Jovovich ve Ali Larter gibi isimler yer alıyor.

- Reklamlar -

Resident Evil serisinin mimarı olan Paul W.S. Anderson’ın yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu da yine Anderson’a aittir. The Final Chapter filminin konusu ise Kızıl Kraliçe’nin insanlığın son kırıntılarını da yok etmeye çalışmasının önüne geçmeye çalışan Alice’in macera ve aksiyon dolu hikayesi anlatılmaktadır. Bakalım seri nasıl sona erecek?

Resident Evil: The Final Chapter Almanya’da 2 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek. Filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği belli değil.

Resident Evil 5’den Mini Tanıtım Videosu

Önceki İçerikSkrillex ve Rick Ross’tan Suicide Squad için Müthiş Klip
Sonraki İçerikDoctor Strange Yeni Reklam Filmi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)