Resident Evil: The Final Chapter Fragmanı Geldi

568

Resident Evil: The Final Chapter fragmanı sonunda yayınlandı. Sony tarafından yayınlanan fragmanın aksiyon seviyesi epey yüksek!

Resident Evil serisinin mimarı olan Paul W.S. Anderson‘ın yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu da yine Anderson’a aittir. The Final Chapter filminin konusu ise Kızıl Kraliçe’nin insanlığın son kırıntılarını da yok etmeye çalışmasının önüne geçmeye çalışan Alice’in macera ve aksiyon dolu hikayesi anlatılmaktadır. Bakalım seri nasıl sona erecek?

- Reklamlar -

Kadrosunda Ali Larter (Resident Evil: Afterlife), Iain Glen (Resident Evil: Extinction), Shawn Roberts (Edge of DarknessResident Evil: Afterlife), Ruby Rose (Orange Is the New Black), Eoin Macken (The Night Shift), William Levy, Fraser James (Law & Order: UK) ve Japon televizyon dünyasının ünlü ismi Rola yer almaktadır.

Capcom’un en çok satılan video oyunu olma özelliği taşıyan Resident Evil, tüm serilerinin satışından 1 Milyar Dolar gibi bir para kazandırmış. Bu oyundan ilham alınarak beyaz perdeye uyarlanan filmi merakla bekleyen de bir kitle var!

Resident Evil: The Final Chapter Almanya’da 2 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek. Filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği belli değil.

Resident Evil: The Final Chapter Fragmanı

Önceki İçerikResident Evil: The Final Chapter Afişi de Geldi
Sonraki İçerikLoki Thor: Ragnarok’a Geri Döndü
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)