Rules Don’t Apply Filminden Fragman

601

Komedi, dram ve romantizm bir arada.. Hayran olduğumuz tarzda filmler oluyor değil mi?  Film, hevesli bir aktris, onun kararlı şoförü ve çalıştıkları eksantrik bir milyarder arasındaki sıra dışı bir aşk hikayesini işliyor. Biraz bahsedelim:

Küçük bir kasabanın güzel kızı ve dindar Vaftizci Marla Mabrey milyarder Howard Hughes’la kontrat imzalayarak Los Angeles’a gelir. Havaalanında özel şoförü Frank Forbes’la tanıştıkları an ikisi de birbirine karşı güçlü bir çekim hisseder. Ancak Marla’nın 2 hafta sürecek olan kontratı dini muhafazakar kökenlidir ve milyarderin çok önemli bir kontrat kuralı vardır; kimse Marla ile duygusal yakınlık içine girmeyecektir. Fakat Hughes’un kuralı çok ayrı ve beklenmedik biçimlerde Marla ve Frank’i birbirine yakınlaştırır. Hughes’un karmalık ve tuhaf dünyasına girdikçe değerleri sorgulanacak ve hayatları değişecektir.

- Reklamlar -

Yönetmen koltuğunda ve senaristliğinde Warren Beatty‘nin yer aldığı romantik-komedi-dram yapımı Rules Don’t Apply film 16 Aralık’ta vizyona girecek. Filmin aynı zamanda milyarder olan başrolünü üstlenen kişi Warren Beatty‘ye başrollerde genç aktris rolünde Lily Collins ve aktrisin şoförü rolündeki Alden Ehrenreich eşlik ediyor. Filmin kadrosunda Taissa Farmiga, Haley Bennett, Alec Baldwin, Steve Coogan, Martin Sheen, Ed Harris ve Annette Bening de yer alıyor. 

Rules Don’t Apply Filminin Fragmanı

Önceki İçerikSuicide Squad’tan Puppet Masters Promosu Geldi
Sonraki İçerikxXx: The Return of Xander Cage Fragmanı Yayınlandı
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.