Rus Süper Kahraman Filmi Guardians’ın Yeni Fragmanı

1223

Rus yapımı Süper Kahraman filmi olan Guardians‘ın (Zashchitniki) yepyeni fragmanı yayınlandı. Bu aksiyon filmi hepimizin hoşuna gidecek! Çok belli!

Patriot, ABD önderliğinde Batı Bloku ile Sovyetler Birliği’nin önderliğinde Doğu Bloku ülkeleri arasında 1947’den 1991’e kadar devam eden uluslararası siyasi ve askeri gerginliğe verilen isim olan Soğuk Savaş yılları arasında Sovyet Hükümetine yardımcı olmak için bir laboratuvarda geliştirdikleri teknoloji ile süper güçlü insanlar oluşturan bir oluşumdur.

- Reklamlar -

Kimlikleri gizlenen bu süper kahramanların ortaya çıkma zamanı geldiğinde ise artık kendilerini göstermeleri için bir engel kalmamıştır.

2014 yapımı başrollerinde Hayden Christensen, Adrien Brody ve Jordana Brewster American Heist filminin de yönetmenliğini yapan Sarik Andreasyan‘ın yönettiği filmin yapımcıları ise Gevond Andreasyan, Sarik Andreasyan, Nikita Argunov, Lenny Levi, (Yönetici Yapımcı) Vladimir Polyakov ve Daniel Shapovalov’dur.

Başrollerinde ise Sanzhar Madiyev, Alina Kiziyarova ve Valeriya Shkirando yer almaktadır.

Guardians (Koruyucular) filmi 22 Şubat 2017 tarihinde Rusya’da vizyona girecek.

Guardians Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikYağmurlu Sahneleri İle Meşhur Filmler
Sonraki İçerikTransformers 5’in Londra’daki Setinden Yeni Fotoğraflar
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)