Rus Süper Kahraman Filmi Guardians’tan Etkileyici Fragman

1594

Rusya yapımı ilk Süper Kahraman filmi olan Guardians‘tan etkileyici bir fragman yayınlandı. İleri görüntü teknikleri kullanılan bu film hoşunuza gidecek!

Daha önce Zashchitniki ismi ile duyurusunu yaptığımız filmin Uluslararası ismi resmen Guardians olarak lanse edildi.

- Reklamlar -

Patriot, ABD önderliğinde Batı Bloku ile Sovyetler Birliği’nin önderliğinde Doğu Bloku ülkeleri arasında 1947’den 1991’e kadar devam eden uluslararası siyasi ve askeri gerginliğe verilen isim olan Soğuk Savaş yılları arasında Sovyet Hükümetine yardımcı olmak için bir laboratuvarda geliştirdikleri teknoloji ile süper güçlü insanlar oluşturan bir oluşumdur.

Kimlikleri gizlenen bu süper kahramanların ortaya çıkma zamanı geldiğinde ise artık kendilerini göstermeleri için bir engel kalmamıştır.

2014 yapımı başrollerinde Hayden Christensen, Adrien Brody ve Jordana Brewster American Heist filminin de yönetmenliğini yapan Sarik Andreasyan‘ın yönettiği filmin yapımcıları ise Gevond Andreasyan, Sarik Andreasyan, Nikita Argunov, Lenny Levi, (Yönetici Yapımcı) Vladimir Polyakov ve Daniel Shapovalov’dur.

Başrollerinde ise Sanzhar Madiyev, Alina Kiziyarova ve Valeriya Shkirando yer almaktadır.

Guardians (Koruyucular) filmi 22 Şubat 2017 tarihinde Rusya’da vizyona girecek.

Guardians Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikAngry Birds 2. Filmi İle Gelmeye Hazırlanıyor
Sonraki İçerikJason Statham’ın Filmlerinde Tekmelediği İnsanlar
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)