Sausage Party Yeni Fragmanı Yayınlandı

809

Yılın en garip filmlerinden biri olan Sausage Party filminin yeni bir fragmanı Sony Pictures Entertainment tarafından yayınlandı. Videoda göreceğiniz karakterin ismi Druggie ve kendisini James Franco seslendiriyor. İsminden de anlaşılacağı üzere bir uyuşturucu bağımlısı olan Druggie, kafası yine bi’dünya iken kendini yemeklerle konuşurken buluyor.

Sausage Party filmi sosislerin liderlik ettiği grubun markette satın alındıktan sonra başlarına ne geldiğini tüm gerçekliğiyle görmek için ayaklanmalarını konu almaktadır.

- Reklamlar -

Seth Rogen, Kristen Wiig, Jonah Hill, Bill Hader, Michael Cera, James Franco, Danny McBride, Craig Robinson, Paul Rudd, Nick Kroll, David Krumholtz, Edward Norton ve Salma Hayek’ten oluşan bu ekip epey can yakacağa benziyor.

Hikayesi Seth Rogen, Evan Goldberg ve Jonah Hill tarafından yazılan filmin yönetmenliğini Conrad Vernon ve Greg Tiernan üstlenmektedir.

Amerika’da 12 Ağustos tarihinde Sony tarafından vizyona sunulacak olan filmin ülkemizde henüz ne zaman vizyona gireceği belli değildir.

Sausage Party Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerik5 Ağustos’ta Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerikUnutulmaz Süper Kahraman Aşkları
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)