Sausage Party’nin Ayıplı Fragmanı Yayınlandı

835

Sausage Party filminin ayıplı (Red Band) fragmanı San Diego’da yapılmakta olan Comic-Con‘da yayınlandı. Sony Pictures Entertainment tarafından sunulacak olan film adından epey söz ettireceğe benziyor.

Sausage Party filmi sosislerin liderlik ettiği grubun markette satın alındıktan sonra başlarına ne geldiğini tüm gerçekliğiyle görmek için ayaklanmalarını konu almaktadır.

- Reklamlar -

Seth Rogen, Kristen Wiig, Jonah Hill, Bill Hader, Michael Cera, James Franco, Danny McBride, Craig Robinson, Paul Rudd, Nick Kroll, David Krumholtz, Edward Norton ve Salma Hayek’ten oluşan bu ekip epey can yakacağa benziyor.

Hikayesi Seth Rogen, Evan Goldberg ve Jonah Hill tarafından yazılan filmin yönetmenliğini Conrad Vernon ve Greg Tiernan üstlenmektedir.

Amerika’da 12 Ağustos tarihinde Sony tarafından vizyona sunulacak olan filmin ülkemizde henüz ne zaman vizyona gireceği belli değildir.

Sausage Party Filminin Ayıplı Fragmanı

Önceki İçerikLego Batman Filmindeki Robin ve The Joker’e İlk Bakış
Sonraki İçerikSnowden Filmi Comic-Con Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)