Sense8’ten Yeni Fragman ve Lana Wachowski’den Kısa Video

651

Netflix‘in 2015 yılına damgasını vuran dizisi Sense8‘ten yılbaşına özel bir fragman geldi. Bonus olarak dizinin yönetici yapımcı ve yönetmenlerinden Lana Wachowski‘den de kısa bir video var.

Netflix‘in de onayladığı üzere hayranlara özel ve 2 saat sürecek bir organizasyon ile 23 Aralık’ta Sense8 yeni yılı kutlayacak. 23 Aralık ve 6 Ocak’ta yayınlacak 2 bölümün ardından 5 Mayıs 2017’de 10 bölüm ile 2. Sezon tamamlanacak.

- Reklamlar -

Birbirinden farklı sekiz tekil kalp, zihinlerinin birbirlerine olan bağlılığıyla hayatta kalmaya çalışırlar. Daha derin bağlar bulup birbirlerine karşı daha koyu, daha çaresiz bir hale gelirler. Sakladıkları sırlar da birer birer ortaya çıkınca öğreniyorlar ki kendilerinden başka bir şeyle özdeşleşmek o kadar da doğru bir karar değil…

Bir sezonu geride bırakan Sense8 2. sezonunda şu isimler yer alacak. Capheus (Toby Onwumere), Kala (Tina Desai), Lito (Miguel Angel Silvestre), Nomi (Jamie Clayton), Riley (Tuppence Middleton), Sun (Donna Bae), Will (Brian J. Wright) ve Wolfgang (Max Riemelt).

Sense8 2. Sezon kimler tarafından heyecanla bekleniyor?

Sense8 Dizisinin Yeni Fragmanı

Lana Wachowski Kısa Video

Önceki İçerikTrainspotting 2’den Ewan McGregor’lı Kamera Arkası Görüntüleri
Sonraki İçerikJohn Wick 2’den Heyecan Verici Yeni Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)