John Wick 2’den Heyecan Verici Yeni Fragman

534

Keanu Reeves‘in gözü pek tetikçi karakteri John Wick yeni macerası ile tekrar karşınızda! John Wick 2‘den aksiyon dolu yeni fragman ile güne enerji dolu başlayın.

Ünlü Hip Hop sanatçısı Common‘ın kadroya baş kötü olarak katıldığı filmin diğer oyuncuları şu şekilde: Riccardo Scamarcio, Laurence Fishburne, Ruby Rose, Bridget Moynahan, Lance Reddick, Franco Nero, John Leguizamo ve Ian McShane.

- Reklamlar -

İlk filmde olduğu gibi Derek Kolstad‘ın senaryosunu yazacağı filmin yönetmenliğini de aynı şekilde Chad Stahelski üstlenecek.

20 Milyon Dolar bütçe ile 90 Milyon Dolar gişe hasılatı elde eden John Wick’in devam filmi de ilk filmde olduğu gibi bol aksiyon vaad ediyor.

2014’de vizyona giren ilk John Wick’in devamı olan John Wick: Chapter 2, efsanevi tetikçi John Wick (Keanu Reeves), karanlık ve uluslararası katillerden oluşan bir derneğin kontrolünü ele geçirmek için tutulmak ister. Emekli olan ve artık bu tip işler yapmak istemeyen John Wick‘i geri dönmesi için epey zorlarlar. Ona yardım etmek için bir kan yemini eden John, Roma’ya giderek dünyanın en ölümcül katillerinden biriyle aşık atar.

John Wick 2 dünya ile aynı anda ülkemizde 10 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek.

John Wick 2 Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikSense8’ten Yeni Fragman ve Lana Wachowski’den Kısa Video
Sonraki İçerikBlade Runner 2049’dan Teaser Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)