Simon Pegg Ready Player One Kadrosuna Girdi

697

Simon Pegg, usta yönetmen Steven Spielberg‘in merakla beklenen Ready Player One filminin kadrosuna dahil oldu. Ready Player One filmine daha önce katılan Tye Sheridan, Olivia Cook ve Ben Mendelsohn ile birlikte kadro yavaş ancak emin adımlarla şekillenmeye başladı.

Simon Pegg Ready Player One Kadrosuna Girdi

- Reklamlar -

Simon Pegg hangi Rolde Oynayacak?

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Cornetto Üçlemesi (Shaun of the Dead, Hot Fuzz, The World’s End) ile hayatımıza giren ünlü oyuncunun OASIS sisteminin yaratıcısı olan Orgen Morrow rolüyle karşımıza çıkacağı artık kesin gibi.

Ready Player One Filminin Konusu

Wade Watts (Tye Sheridan) OASIS isimli sanal ve ütopik bir oyunun önemli oyuncularından bir tanesidir. Binlerce gencin takip ettiği bir fenomen haline de gelmiştir. Milyarder olan sistemin yöneticisinin vefat etmesiyle birlikte arkasında gizli bir hazineyi de bırakır. Bu gizli hazine için de online olarak OASIS sistemine bağlı kullanıcıları birbiriyle ölesiye kapıştırırlar. Wade’in dünyanın dört bir yanından oyuncular ile birlikte katıldığı macera ile hızlı bir şekilde güçlü ve kurumsal düşmanlarla karşı karşıya gelmesine sebep olur.

Warner Bros. Pictures, Village Roadshow Pictures ve DreamWorks Pictures’ın yapımcılıklarını yapacağı Ready Player One filminin yönetmenliğini Steven Spielberg üstlenecek.

Amerika’da 30 Mart 2018 tarihinde vizyona girecek film için (özellikle kitabını da okuyanlar için) sabırsız bir şekilde gelişmeleri takip ediyoruz.

Önceki İçerikWarcraft Filminin Reklam Filmi Yayınlandı
Sonraki İçerikThe Shallows Filminin Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)