Warcraft Filminin Reklam Filmi Yayınlandı

861

Warcraft reklam filmi Legendary Pictures tarafından paylaşıldı. Blizzard Entertainment‘ın insanlar ve orclar arasındaki dünyalar savaşının konu olarak alındığı dünyaca ünlü bir oyun olan Warcraft‘ı merakla bekleyen benim gibiler için zaman daralıyor.

Blizzard Entertainment’ın efsanevi Online oyunu olan Warcraft’ın hikayesinden birebir olarak beyaz perdeye uyarlanacak olan film, Duncan Jones (Moon, Source Code) tarafından yönetilecek ve senaryosu Charles Leavitt ile birlikte Duncan Jones’un da dokunuşları ile bizlerle buluşacak. Film Legendary Pictures, Blizzard Entertainment ve Atlas Entertainment’ın yapım stüdyolarında gerçekleşecek iken, yapımcılığını Charles Roven, Thomas Tull, Jon Jashni ve Alex Gartner üstlenecek. Yönetici yapımcılıklarını ise Stuart Fenegan, Jillian Share, Brent O’Connor ve Blizzard Entertainment’’tan Michael Morhaime ile Paul Sams üstlenecek. Yardımcılıklarını ise Rob Pardo ile Blizzard Entertainment’tan Chris Metzen, Nick Carpenter ve Atlas’tan Rebecca Steel Roven yapacak.

- Reklamlar -

Warcraft filminde Alliance’lar tarafında savaşacak olan ekip; Dominic Cooper King Llane Wrynn’i, Travis Fimmel Anduin Lothar’ı, Ben Foster Medivh’i, Ben Schnetzer Khadgar’ı, Ruth Negga Lady Taria’yı canlandıracak. Horde tarafında ise Clancy Brown Blackhand’i, Toby Kebbel Durotan’ı, Robert Kazinsky Ogrim’i ve Daniel Wu ise Gul’Dan’ı canlandıracak.

Warcraft yeni tv spotu ile buluşmadan önce filmin vizyona gireceği tarihi de şuraya bırakmış olalım. 3 Haziran 2016 tarihinde bir işiniz yoksa gözlerimiz ve gönüllerimiz şenlenecek.

Warcraft Reklam Filmi

Önceki İçerikX-Men Apocalypse Yeni Fragman Geldi
Sonraki İçerikSimon Pegg Ready Player One Kadrosuna Girdi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)