The Shallows Filminin Fragmanı Yayınlandı

1180

The Shallows, başrolünde Gossip Girl’deki Serena van der Woodsen rolüyle gönlümüzü fetheden Blake Lively‘nin yer aldığı bir gerilim filmi. Fragmanı Sony Pictures tarafından paylaşılan filmin diğer başrol oyuncuları ise Óscar Jaenada ve Sedona Legge’dir.

Mia (Blake Lively) kıyadan 200 metre uzakta ve tek başına sörf yaparken büyük bir köpekbalığı tarafından saldırıya uğrar. Yalnızca 200 metre uzakta bir taşın üzerine çıkarak hayatta kalan Mia, köpekbalığının da yakın markajı altındadır. Ona yardım edebilecek birilerini bulana dek avazı çıktığı kadar bağırır. Tam anlamıyla hayatta kalma mücadelesi olan filmin ilk planlanan ismini In the Deep olduğunu ancak sonradan bu isme karar verildiğini de söylemek gerekiyor.

- Reklamlar -

Gerilimi yüksek bir film olacağa benzeyen The Shallows’un efsanevi Jaws serisi kadar olmasa da onu hatırlattığı, yad ettiği de yadsınamaz.

Jaume Collet-Serra’nın (Run All Night, Non-Stop) yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu ünlü senaristleri bir araya getiren Black List oluşumu üyelerinden biri olan Anthony Jaswinski’ye aittir. Weimaraner Republic Pictures şirketinin ortakları Lynn Harris ve Matti Leshem’ın yapımcılığını yapacağı film ile ilgili Gossip Girl hayranlarının yorumlarını da merakla bekliyoruz.

Film Amerika’da 24 Haziran’da vizyona girecekken ülkemizde ne zaman beyaz perdede olacağı konusunda kesinleşmiş bir bilgi bulunmamaktadır.

The Shallows Filminin Fragmanı

Önceki İçerikSimon Pegg Ready Player One Kadrosuna Girdi
Sonraki İçerikBatman v Superman Film Müzikleri Listesi Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)