Spider-Man: Homecoming Fragman İncelemesi

978

Yeni Spider-Man fragmanı geldi ve gözlerimizin aradığı sahneleri, beraberinde bir kaç soruyu ve bolca spoilerı getirdi. “Sakladığı daha fazla olmalı ki bu kadar açık bırakmışlar” dediğim bir çok sahne ve bilgi içeren fragman içimde bir endişe uyandırmadı değil; ama bu Spider-Man, MCU’da ona kötü davranmazlar heralde?

Spider-Man: Homecoming Fragmanı

Hem okulu hem de kahramanlık hayatını aynı anda idame ettirmeye çalışan, güçlerinin sınırını bilmeden her kahramanlık şansını kullanan ve belli ki bir Avengers olmak adına her şeyi yapabilecek bir Peter’a sahibiz. Gücünün büyüklüğü onu sorumluluklarına daha bağlı hale getirse de, başı beladan kurtulmuyor. Neyse ki sıkı bir kaç dostu, Tony gibi bir akıl hocası ve her zaman doğruyu yapmasına yardımcı olan saf bir kalbi var. Ama bunlar yeterli mi? Temmuz’da göreceğiz.

9Mülakat Var Mı?

Spider-Man: Homecoming Fragman İncelemesi
- Reklamlar -

Peter fragmandan da belli olduğu üzere Avengers ve üyelerini örnek alıyor, onlar gibi olup onlardan biri olmaya çalışıyor. Bu ekibe bakarak söylenebileceği gibi zamanla ve getirdiği tecrübeyle gelen bir ünvan/sorumluluk. Tony’nin “Şimdilik sadece mahallemizin örümceği olsan nasıl olur?” sorusu da buradan geliyor. Evet, Peter’ın lakaplarından biri Friendly Neighborhood Spider-Man olabilir ama yerinde duramadığı da belli.

Önceki İçerikCasey Affleck ve Rooney Mara’lı A Ghost Story’den Fragman
Sonraki İçerik2017 Yılının Sabırsızlıkla Beklenen 10 Filmi