Star Trek Beyond’dan Spock ve McCoy’lu Bir Video

593

26 Ağustos’ta vizyona girecek olan serinin son filmi Star Trek Beyond‘dan Mr. Spock ve McCoy’lu yepyeni bir video yayınlandı.

Her ne kadar Spock ve McCoy’un başrolde olduğu görünen videoda Zoe Saldana‘nın canlandırdığı Uhura ile yakınlaşmaları da yüzümüzü güldürdü.

- Reklamlar -

Paramount Pictures ve Skydance tarafından Dünya çapında 22 Temmuz’da vizyona girecek olan Star Trek Beyond filmi yapımcı şirketleri ise Bad Robot, Sneaky Shark, Perfect Storm Entertainment’tır. Kadronun başını John Cho, Simon Pegg, Chris Pine, Zachary Quinto, Zoë Saldana, Karl Urban, Anton Yelchin ve Idris Elba çekmektedir.

Justin Lin’in yönetmenliğini yaptığı Star Trek BeyondJ.J. Abrams‘ın 3. kere yapımcılığını yaptığı film olacak. Diğer yapımcıları ise şu şekilde Roberto Orci, Lindsey Weber ve Lin iken Yönetici Yapımcılar Jeffrey Chernov, David Ellison, Dana Goldberg ve Tommy Harper’dır. Film Star Trek‘in yaratıcısı olan Gene Roddenberry’nin o güzel hikayesinden Simon Pegg ve Doug Jung tarafından beyaz perdeye uyarlanmıştır.

Star Trek Beyond Filminin Yeni Videosu

Star Trek Beyond: Exclusive Clip

Bones' logic cannot be denied. Watch an exclusive new clip from Star Trek Beyond, in theaters July 22nd http://bit.ly/STBtix

Gepostet von Star Trek am Freitag, 1. Juli 2016

Önceki İçerikBad Moms Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikBattle of the Bastards Bölümündeki Savaş Sahnesinin Kamera Arkası
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)