Star Wars’a Suicide Squad Tarzı Fragman

587

Suicide Squad ile ilgili çok sayıda mashup, fotoğraf ve videoya maruz kaldık değil mi? Youtube’taki Unusual Suspect Star Wars orijinal üçlemesine öyle güzel bir fragman hazırlamış ki sizlerle paylaşmasak olmazdı!

“Star Squad” ismini verdikleri fragman, Star Wars‘un ilk üç filminden kesilen bölümler Suicide Squad tarzında bir videoya dönüşmüş. Videoda Queen’in Bohemian Rhapsody‘si yerine Lesley Gore’in You Don’t Own Me şarkısına da yer verilmiş.

- Reklamlar -

Suicide Squad filmi başrollerinde Will Smith‘i (The Pursuit of HappynessFocus) Deadshot, Joel Kinnaman (RoboCopEasy Money) Rick Flagg, Margot Robbie‘yi (The Wolf of Wall Street) Harley Quinn, Jai Courtney’i (DivergentThe Water Diviner) Captain Boomerang, Cara Delevingne‘i (Anna KareninaPan) Enchantress, Karen Fukuhara’yı Katana, Adewale Akinnuoye-Agbaje’yi Killer Croc, Jay Hernandez’i El Diablo, Adam Beach’i Slipknot, Viola Davis’i Amanda Waller ve pek tabii ki Jared Leto‘yu The Joker olarak göreceğiz.

Gizemini koruyan karakterler için ise Ike Barinholtz, Scott Eastwood, Raymond Olubowale, Alex Meraz, Jim Parrack gibi bir takım isimler yer alıyor. Merakla beklenen Suicide Squad filmi 12 Ağustos 2016‘da sinemalarda.

Karşınızda Star Wars + Suicide Squad = Star Squad

Önceki İçerikHızlı ve Öfkeli 8 Arabaları Görücüye Çıktı
Sonraki İçerikAmerican Pastoral Filmi Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)