Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Geliyor?

653

Netflix denildiğinde akla gelen ilk yapımlardan biri olan Stranger Things pek şaşırtıcı olmasa da 4. sezon onayını aldı. Bu güzel habere bir de dizinin yaratıcısı olan Duffer Kardeşler’in imzaladıkları uzun vadeli anlaşma ile Netflix için yeni film ve diziler de hazırlayacakları bilgisi paylaşıldı.

İlk iki sezonuyla büyük ses getiren ve izleyiciyi 80’li yılların büyülü dünyasında yaşatan Netflix’in sevilen dizisi Stranger Things, bildiğiniz üzere bu yıl 3. sezonuyla bizlerleydi. Müzikleri, kostüm ve oyuncu seçimleri ile 80’li yılların kült bilimkurgu filmlerine yaptığı göndermeleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi bildi. Herkesin merakla beklediği “Yeni sezonu ne zaman gelecek?” sorusunu da beraberinde getirdi.

- Reklamlar -

Stranger Things 4. Sezonu Ne Zaman Gelecek?

The Hollywood Reporter’ın şuradaki haberine göre Stranger Things, 4. sezon onayını almış. Henüz herhangi bir detayın netleşmediği Stranger Things ile alakalı Netflix Türkiye’nin YouTube hesabına yüklediği videodan anlaşıldığı üzere başrollerimizin artık Hawkins’te olmayacağı yönünde! Bakalım Hawkins’in dışında ne gibi dünyalar varmış!

Ek olarak dizinin baş yapımcısı Shawn Levy’nin Mashable‘a verdiği röportajda dizinin yeni sezonu için pek iç açıcı şeylerden bahsetmemiş:

Diziyi daha hızlı çekmek istiyorum ancak gerçek şu ki; dizinin bu kadar iyi olmasının sebebi alışılmadık derecede küçük bir yaratıcı ekibe sahip olmamız. Diziyi olabildiğince hızlı çekmek için çabalıyoruz. Her bölümdeki her bir detayı kendimiz kontrol etmeye çalışıyoruz ve bu derece bir mikro yönetim, yazarlık ve detay odaklı yaratıcılık istenenden çok zaman alıyor.

Yani yine yaklaşık olarak bi’ 2 yıl kadar daha bekleyeceğiz!!!

Yukarıda bahsettiğimiz üzere dizinin yaratıcıları olan Duffer Kardeşler‘in imzaladığı uzun vadeli bir anlaşma ile Netflix için yeni film ve diziler de üretecekmiş. Yani gelecek yıllarda, Netflix bünyesinde Duffer Kardeşler imzalı birçok yapım izleyeceğiz. Bakalım “Keşke olmasaydı” mı diyeceğiz, yoksa “Yenisi ne zaman gelecek?” mi diyeceğiz?

Stranger Things Dizisinin 4. Sezon Duyuru Videosu

Önceki İçerikDakota Johnson ve Armie Hammer’lı Wounds’tan Fragman Geldi
Sonraki İçerikJoker İlk Haftasında 248 Milyon Dolar Gişe Hasılatı Yaptı
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)