Suicide Squad Ekibinden 2 Yeni TV Reklamı Geldi

671

Suicide Squad‘a ait 2 yeni TV Reklamı Warner Bros. Pictures tarafından paylaşıldı. Will Smith‘in canlandırdığı Deadshot ve Joel Kinnaman‘ın canlandırdığı Rick Flag karakterlerinin ön planda olduğu reklam filmleri yine nefes kesici seviyede!

Suicide Squad filmi başrollerinde Will Smith‘i (The Pursuit of HappynessFocus) Deadshot, Joel Kinnaman (RoboCopEasy Money) Rick Flagg, Margot Robbie‘yi (The Wolf of Wall Street) Harley Quinn, Jai Courtney’i (DivergentThe Water Diviner) Captain Boomerang, Cara Delevingne‘i (Anna KareninaPan) Enchantress, Karen Fukuhara’yı Katana, Adewale Akinnuoye-Agbaje’yi Killer Croc, Jay Hernandez’i El Diablo, Adam Beach’i Slipknot, Viola Davis’i Amanda Waller ve pek tabii ki Jared Leto‘yu The Joker olarak göreceğiz.

- Reklamlar -

Gizemini koruyan karakterler için ise Ike Barinholtz, Scott Eastwood, Raymond Olubowale, Alex Meraz, Jim Parrack gibi bir takım isimler yer alıyor.

Merakla beklenen Suicide Squad filmi 12 Ağustos 2016‘da sinemalarda.

Suicide Squad TV Reklamı #3

Suicide Squad TV Reklamı #4

Önceki İçerikDomhnall Gleeson ve Margot Robbie Bir Araya Geliyor
Sonraki İçerikAlien: Covenant Filminden Michael Fassbender’lı İlk Görsel
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)