Supergirl Dizisinde Superman Müjdesi

1180

Başrolünü Melissa Benoist‘in canlandırdığı DC dizisi Supergirl, birinci sezonunu geride bıraktı. Bu arayla beraber hepimizin ilk bölümden beri merakla beklediği “Superman bu sezon diziye dahil olacak mı?” sorusunu akıllara getirdi.

Clark Kent‘in eksikliğini çokça hissettiğimiz ve gözlerimizin bir Superman’i aradığı 1. sezonu geride bıraktıktan sonra dizinin yapımcısı Andrew Kreisberg’den ilk haber geldi. Dizi yayınlandığı CBS kanalından, Flash, Arrow, Legends of Tomorrow gibi diğer tüm DC dizilerinin yer aldığı CW kanalına transfer oldu. Transfer haberinin üzerine yayınlanan Teaser’da silüet halinde izleyici karşısına çıkan Superman beklentiyi iyice arttırdı. İşte Kreisberg’den beklediğimiz o müjdeli haber:

- Reklamlar -

“Clark Kent’i Supergirl’in dünyasına dahil edebildiğimiz için çok heyecanlıyız. Superman ikinci sezonun ilk iki bölümünde yer alacak ve kırmızı pelerini kimin giyeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz. Christopher Reeve ya da Henry Cavill versiyonlarından herhangi biri olmayacak. Bizim dünyamızda yaşadığı zorluklar, bugüne kadar geçirdiği şeyler ve istediğimiz şey bunların Kara’ya nasıl etki ettiğini konu almak.”

Super Girl Dizisinin Fragmanı

Önceki İçerik10 Haziran’da Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerik2001: A Space Odyssey’e Picasso Dokunuşları