The Umbrella Academy, Netflix’ten Üçüncü Sezon İçin Onay Aldı

490

Netflix, popüler süper kahraman dizisi The Umbrella Academy, üçüncü bir sezon için resmen yenilediğini duyurdu. Yenileme haberi, ikinci sezonun, ilk haftasında tüm yapımlar arasında en çok izlenen dizi olarak prömiyer yapmasından yalnızca üç ay sonra geldi Diğer sezonlarda olduğu gibi toplam 10 saatlik bölümlerden oluşacak olan dizinin üçüncü sezonu, Kanada’nın Toronto kentinde Şubat 2021’de çekime başlayacak.

The Umbrella Academy, Netflix'ten Üçüncü Sezon İçin Onay Aldı

- Reklamlar -

The Umbrella Academy 3. Sezon Oyuncuları

Üçüncü sezon için geri dönen ve ikinci sezon oyuncu kadrosu arasında bulunan Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya ve Colm Feore rollerini tekrarlayacak.

The Umbrella Academy, bildiğiniz üzere Gerard Way tarafından yaratılıp yazılan, Gabriel Bá tarafından çizilen ve Dark Horse Comics tarafından yayınlanan aynı isimli çizgi roman serisine dayanıyor. İkinci sezon, kardeşlerin Dallas, Texas’ta zaman içinde üç kez dağıldığını görmüştü. Beş (Gallagher) ise en son iniş yapan kişiydi ve nükleer kıyamet gününün ortasında etki etmişti. Bu da grubun zaman çizelgesinin kesintiye uğratmasına sebep olmuştu.

Üçüncü sezonda, The Umbrella Academy ekibi yeniden bir araya gelmenin, kıyamet gününe neyin sebep olduğunu bulmanın, buna bir son vermenin ve diğer kıyameti durdurmak için şimdiki zaman çizelgesine dönmenin bir yolunu bulmak zorunda. Bunlar da üçlü acımasız İsveçli suikastçı tarafından avlanırken olacak.

Üçüncü sezonun idari yapımcılığını Jeff F. King (aynı zamanda yönetmenliğini de üstleniyor), Mike Richardson, Keith Goldberg ve Jesse McKeown yapacak.

İzlemeyenler İçin Umbrealla Academy Fragmanı

Önceki İçerikJames Bond Filmi “No Time to Die” Müziği Billie Eilish’ten
Sonraki İçerikThe Queen’s Gambit’ten Netflix Rekoru Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)